Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan bízhatnék a férfiakban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bízhatnék a férfiakban?

Figyelt kérdés

Sajnos mindig olyan férfiak kellenek nekem, olyanokkal hoz össze a sors, akik végül átejtenek, vagy csak szexre kellek nekik... Valaki van még ezzel így? Fogok találni végre egy olyan pasit, akiben megbízhatok és nem használ ki?


22/N



2013. márc. 20. 23:22
1 2
 1/18 ájszíjú ***** válasza:
Igen fogsz, ha nem adod fel
2013. márc. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
mostanában én is folyton így járok...
2013. márc. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én meg nőkkel vagyok ugyanígy. Sírunk együtt?

Egyidős F

2013. márc. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól függetlenül, hogy ez történt veled - ami persze nem jó dolog - nem kell mindenkit egy kalap alá venned.


Most képzeld el, ha egy olyan fiúval ismerkedsz össze aki nagyon tetszik neked, de minden csaj átverte, megcsalta vagy a pénze miatt volt vele. Mit gondolnál hogyha téged is ebbe a kategóriába sorolna alaptalanul és ok nélkül? Hogy te is ilyen vagy? Hogy este ez neked?


Ugyehogyugye!:D


A kérdésre a válasz pedig, hogy igen, fogsz találni.

2013. márc. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem veszem egy kalap alá a pasikat! Tudom, hogy vannak kivételek! A kérdés csupán az, hogy valaha találok-e olyat, aki iránt szerelmet érzek majd és meg is bízhatok benne...
2013. márc. 20. 23:29
 6/18 anonim ***** válasza:
Igen!Megbízhatsz benne.
2013. márc. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
En minden nőt tisztelek.Soha nem bántottam meg egyet se.Mégis kutyába se vesznek.De nem érdekel,az álláspontomon akkor sem változtatok.Kihasználni valakit,az mire jó???
2013. márc. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha kétségbeesetten keresel, akkor nem fogsz.
2013. márc. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%

Persze hogy találhatsz. Akik olyanok voltak, azok ők voltak, nem mások.

Ha nem veszed őket egy kalap alá, akkor nem kétséges, hogy tudod, hogy vannak másmilyenek is és jó eséllyel találkozni is fogsz velük.

2013. márc. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%

Sok sikert a továbbiakban és soha nem szabad feladni:)

Sorstárs 22F

2013. márc. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!