Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak barátként tekint rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak barátként tekint rám vagy többet szeretne? Röviden: mély beszélgetések után mindig hallgatásba burkolódzik, pár nap múlva keményen flörtöl, majd ismét hallgat. Bocs, hosszú, részletek lent.

Figyelt kérdés

Nyelvtanulás céljából kezdtem fórumozni 2 évvel ezelőtt, majd később Skype-olni egy német pasival (csak írásban).


Eleinte havonta csak 1-2 alkalommal beszéltünk, ma már majdnem minden nap. Viszont nem tudok rajta kiigazodni, illetve lehet, hogy csak túl sokat agyalok, mert nem szeretném magam megégetni.


Az elején minden hibámba belekötött, majd miután 5 hónap általános beszélgetés után találkoztunk személyesen is ez a kötözködés elmúlt.


Aztán hazament és 1 évig nem is láttam, egészen idén márciusig.

Csak pár napig volt Magyarországon, nem történt köztünk semmi, viszont amikor tehette együtt töltöttük az időt.


Ha valaki hallgatta volna a beszélgetéseinket, akkor simán megállapította volna, hogy diliházban a helyünk, néha sírva röhögtünk a semmin, mint a kamaszok. (ő 44 én 36)


Búcsúzáskor viszont történt valami.

Klasszikus búcsúpuszi szituáció, viszont a második puszi előtt az arcát úgy és olyan lassan nyomta az arcomhoz, hogy az leírni nem lehet, talán a legjobban úgy lehet körülírni, hogy érzékien bújt, miközben pedig megfogta a derekam és gyengéden belemarkolt.


Biztos, hogy csak pár pillanat volt, de nekem mégis hosszúnak tűnt és nagyon mély nyomokat hagyott bennem.


Hazament, majd 1 hétig nem kaptam felőle hírt, amikor ráírtam egy üzenetet, hogy nagyon jó volt újra látni.


Erre pár óra múlva reagált, hogy ő is nagyon jól érezte magát és hamarosan megint jön. Azóta ismét minden nap írunk egymásnak.


Mostanában egyre komolyabb témákról beszélgetünk, nekem szólt először, amikor meghalt a nagynénje, általában elmeséli, hogy milyen napja volt, ha rossz a kedve ír, hogy vidítsam fel.


Korábban azt mondta, hogy nem nagyon szereti a gyerekeket, mert nem tud velük mit kezdeni. Nekem van egy 6 éves lányom, így ennek nem örültem annyira, de elfogadtam a véleményét.

Mostanában viszont minden szabadidejét az 5 éves unokahúgával tölti, szó szerint kölcsönkéri őt a kislány szüleitől.


Megtudta, hogy több, mint 20 éve gitározom, elkezdett gitározni tanulni.


Egy mackós, nagyon félénk emberről van szó, aki iszonyú nagy koponya, amolyan tudós típus. Ennek következtében elég alacsony az önbizalma. (Nem mintha az enyém nagyobb lenne :D )


Mostanában csak pár szót tudunk napközben váltani, de mindig megpróbál megnevettetni.


Valamelyik éjjel tőlem kért tanácsot egy barátjával kapcsolatban, mert elbizonytalanodott a barátságukban.


Több órán keresztül beszélgettünk, majd megkért, hogy küldjek neki valamit postán.

Azóta nagy a csönd.

Tegnap és tegnap előtt csak köszönt, igaz, tudom, hpgy nagyon elfoglalt.

Viszont ma már fél 9-kor írt, hogy mi újság, hogy vagyok, reméli, hogy vele álmodtam, aztán közölte, hogy most elmegy bringázni, mert formába szeretné magát hozni.


Kívülről úgy tűnhet, hogy esetleg kettős életet él, de ez biztos, hogy nem így van. A húgától és az öccsétől is az az infóm, hogy amióta 2006-ban elvált nem volt senkije.


Ti hogy látjátok?


2014. aug. 16. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Amiket leírtál, az alapján nekem egyáltalán nem tűnik úgy, hogy kettős életet élne. Abból a pár másodpercből (a búcsúzós puszi) én arra gondolnék, hogy táplál irántad romantikus érzelmeket, a megnevettetés, a bizalom, a "remélem velem álmodtál" szintén ezeket támasztja szerintem alá.

Kíváncsi lennék erre a baráti viszonyra, amivel kapcsolatban elbizonytalanodott. Nem gondolhatott itt esetleg rád? El tudnám képzelni azt a szituációt, hogy mivel kevés az önbizalma, úgy gondolja, hogy te csak barátként tekintesz rá, és most a találkozó után megfordult a fejében, hogy esetleg észrevetted őt férfiként is. A "nagy koponya" pasiknál ez különösen jellemző amúgy is, pláne, ha lassan 8 éve egyedül van. Remélem segítettem egy kicsit, de várom a további részleteket! :)

2014. aug. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.


A barátjával kapcsolatos elbizonytalanodás egy hölgy barátjával kapcsolatos, valaminek a szemtanúja volt és az bizonytalanította el.


Nekem elmesélte a sztorit, amit látott, majd megkérdezte, hogy mi a véleményem. Miután elmondtam neki a véleményem, akkor mondta, hogy kiről van szó, és hogy nem biztos, hogy ezek után a barátjának meri nevezni mások előtt.


Egyébként én is azt érzem, hogy szeretné, ha észrevenném (észre is vettem, de ha finoman dicsérem, akkor vagy nem reagál rá, vagy magyarázkodni kezd vagy napokra elhallgat...

2014. aug. 16. 16:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Értem, akkor nem rólad van szó a bizonyos barát esetében.


A férfiak nehezen veszik a dicséretet, nem tudják kezelni.. legalábbis én így tapasztaltam. Jól esik nekik, de nem tudnak rá reagálni, zavarba hozza őket. Szerintem valahogy próbálj meg finoman utalni arra, hogy te komolyan gondolnád vele, hátha lép a következő alkalommal, amikor találkoztok.

2014. aug. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, remélem kibírom a következő találkozásig. Online nem biztos, hogy célszerű lenne. Vagy úgy gondolod, hogy próbáljam meg?


Egyébként megérteném, ha félne, mert a válóper közepén vagyok, de még a közös lakásban élek a férjemmel és a gyerekkel. Erre valóban nem lehet tervezni...


Na, de majd ha jön és előveszi ezt a nézését: [link]

:D

2014. aug. 16. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!