Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki érti ezt? (Képzett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki érti ezt? (Képzett pszichológusok és furfangos nők előnyben, furfangos, nőnemű képzett pszichológusok még nagyobb előnyben) [hosszú lesz, már most szólok]

Figyelt kérdés

Én szóltam...


Örök hálám bárkinek, aki hajlandó ezt elolvasni a kedvemért, és valami konstruktívat lőni a komment szekcióba. Szóval...


Van egy lány, aki az osztálytársam volt 4 évig (gimnázium). Most vagyunk 18 évesek, idén ballagtunk. A 4 év alatt voltam vele jóban, nagyon jóban, kevésbé jóban is. (ezalatt nem azt értem, hogy konkrétan rosszban voltunk, de volt, hogy egy ideig kevesebbet beszélgettünk) Valójában nekem sosem jutott eszembe, hogy több legyen barátságnál (legfeljebb néha átfutott az agyamon), és nincs okom azt gondolni, hogy ő másképp vélekedett volna rólam. Úgy jól elbeszélgettünk, meg miegyéb, de ha sokáig nem találkoztunk, (pl.: nyári szünetek) ritkán beszéltünk Facebook-on, vagy akárhol, leginkább akkor beszéltünk, mikor összejött a banda.


Ugyanez volt most, amióta elballagtunk. Nem igazán kerestük egymást az érettségi óta eltelt 3-4 hétben, vagy akármi. Az elmúlt két hétben volt két buli, amire mindketten hivatalosak voltunk (egy haveri körben vagyunk). A lányról tudni érdemes, hogy említésre méltó párkapcsolata egy se volt eddig. Volt kettő, de mindkettő véget ért 2-3 héten belül. Mostanság (mondjuk az elmúlt 1 évben) azt lehetett rajta észrevenni, hogy valamivel feltűnőbben öltözködik és viselkedik. Mintha azt akarná, hogy észrevegyék, vagy nagyon erősen vágyna szeretetre. Ez leginkább bulikban szokott észrevehető lenni. Például rövidebb ruhákban jár, elég kihívóan táncol, főleg velem, meg 1-2 másik haverommal, de kevesebbet másokkal is. Tudjátok, az a fajta tánc, ahol végig neked nyomja a seggit, nem zavarja, ha letapogatod közben, stb. tudjátok... Ne egy ilyen "partiribinek" képzeljétek el, mert itt lezáródik a téma, semmi "mindenkivel smárolok és/vagy lefekszek" dolog. Szóval én is elég sokat táncoltam így vele az elmúlt időben a bulikban. Nos, ez kábé semmire nem enged következtetni, mert még ha nem is mindenkivel, de rajtam kívül két haverral elég sokat táncol ugyanígy, mint mondtam (bár mintha velem kicsit többet).


Na de sok a fecsegés. A lényeg: Volt egy 18. szülinapi házibulibuli vasárnap. Itt is ment a tánc, meg ilyesmi. Valahogy így ezalatt a buli alatt "valami megmozdult bennem", hogy úgy mondjam. A buli alatt sokat táncoltunk, meg egyszer csak úgy a semmiből át is ölelt, és azt mondta, nagyon szeret engem is. (amiben csak az "is" a zavaró) Hajnali 4 körül elment a brigád aludni (a szülinaposnál aludtunk páran, köztük ő is). Volt egy franciaágy, amin ő aludt középen, oldalt én, másik oldalt egyik legjobb haverom (akivel járt kb. 2 hétig). Az ágyban az történt, hogy először hozzám bújt, átölelt, a mellkasomra hajtotta a fejét, azt mondta, hogy így akar aludni. Suttogott nekem ilyeneket, hogy "hogy dobog a szived.", meg ilyesmi. Egy 20 perc után úgy döntött, hogy nem vagyok kényelmes, és áthúzódott a másik oldalra. A havert is átkarolta (csak nem olyan szorosan), de egy pillanat múlva hátranyúlt, és a kezével elkezdett valamit matatni a derekam körül. Nem vágtam, mit szeretne, de aztán megtalálta a kézfejemet. Utána addig helyezkedett, amíg össze volt kulcsolva a kezünk, és úgy volt egy negyed órát. Ezután visszafordult hozzám, és kérte, hogy masszírozzam meg a hátát. A hátmasszázs idejére levette a pizsama felsőjét, meg az a masszázs olyan hajnali 4-es masszázs volt, ami leginkább annyit tesz, hogy szimplán csak letapogattam a (melltartón kívül) meztelen felsőtestét. De ő élvezte, és én se mondanám, hogy ellenemre volt. Azon morfondírozok hétfő reggel óta, hogy vajon érez-e irántam valamit. Mert úgy táncolni táncol sokmindenkivel, de szerintem egy kézmegfogás több érzelmet sejtet, illetve ez a félmezkó hátmasszázs... Csak egy bizonytalanító tényező van. Nevezetesen, ugyanezem a vasárnapi bulin történt csak a buli elején hogy egyik haverom, aki vele ezen a bulin találkozott először csúnyán berúgva rá akart mászni a csajra. A srácot úgy koptatta le a csaj barátnője, hogy mutatott egy fényképet, amin a lány nagyban puszilja az arcomat, és azt mondta a részeg haveromnak, hogy "együtt vagyunk" a főszereplő lánnyal, mire ő azt mondta, idézem: "Az csúnya lenne!". Igaz, utána egyből szorosan átölelt, mikor látta a savanyú arcomat.


Tehát ezen kérdések foglalkoztatnak engem, hogy:

- Vajon ezeknek az eseményeknek tényleg akkora lehet-e az érzelmi alapja, mint én gondolom?

- Lányok, ti szoktatok ilyen "Az csúnya lenne!" kategóriás megnyilvánulásokat elsütni, hogy elbizonytalanítsátok a srácokat, akik tetszenek nektek?

- És ha végülis úgy van, hogy tetszek én is, hogyan tovább? 4 évig osztálytársak voltunk, gondolom egy ilyen "hívd el kávézni/moziba, majd kialakul" nem működne. Vagy de?


Ezer hála a türelemért, aki végigolvasta, és normális válasz(oka)t ad. Jobb híján csak zöld pacsivel tudom jutalmazni.


2014. júl. 29. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Háát ez nehéz. Szerintem mindenképpen elhívhatnád randizni, vagy csak beszélgetni, hogy kiderüljön mi is a helyzet. De lehetséges hogy igen akar valamit, csak várja hogy lépj. Emellett ne bízd el magad, mert mint tudjuk a nők kiszámíthatatlanok. (Én is az vagyok, magamon is tapasztaltam már.)
2014. júl. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ne szarozz, szedd fel a csajt! Mire vársz?
2014. júl. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

éés végigolvastam

a leírásod bár hosszú volt, de ebből akkor se lehet biztosat mondani hogy most mit is érez az a lány

lehet tetszel neki, de lehet hogy csak barátilag kedvel és csak a buli/alkohol miatt feloldódott és azért csinált ilyeneket (+ hogy mint mondtad még nem volt normális kapcsolata és szeretethiányos egy kicsit)

a legjobb megoldás itt is az, hogy hívd el vhova és derítsd ki mi is van pontosan

még ha maradtok is csak barátok, legalább tudod mi a helyzet és megpróbáltad

annyira kínos se lesz, hiszen már nem osztálytárs

2014. júl. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is hívd el, amúgy 3. válaszolóval egyetértek teljesen, nekem is ezek jutottak eszembe.
2014. júl. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi értékes válaszokat.


#3-hoz annyit fűznék hozzá, hogy ez bennem is felötlött. Szokott inni bulikon, úgy hogy mindig van benne valami, de nem szokott üteg részeg lenni. De például az ágyjelenetnél szerintem egy csepp alkohol nem keringett már benne. Meg a fényképes jelenetnél se.

2014. júl. 29. 17:06
 6/10 anonim ***** válasza:

Konkrét következtetést nem tudnék levonni a viselkedéséből, viszont egy kérdésedre tudok válaszolni.

A sráccal, akit szeretek, gyakran csipkelődünk. Sokszor előfordul, hogy ha valamelyikünk nem vesz részt egy programon, akkor elmondjuk, hogy milyen jó lesz majd a másik nélkül, és akkor utána valami kiengesztelő reakció (mint például nálad az ölelés)

Úgyhogy ez a megnyilvánulása nem feltétlenül zárja ki a dolgot, de elég kérdéses a dolog szerintem :)

2014. júl. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nézd, itt tényleg szinte bármi lehetséges, bár én hajlok afelé hogy te képzelsz ebbe bele többet, mint ami. Hívd el a lányt randizni, beszélgessetek, aztán meglátod hogy viszonyul hozzád, ha kettesben vagytok.
2014. júl. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm az építő jellegű hozzászólását.


Viszont a randira hívás hogy menne? 4 éve ismerjük egymást és jóban vagyunk. Ilyen "megiszunk egy kávét?" dolog működik ilyenkor is?


Vagy az nem lenne szerintetek nagy cink, ha valamikor tánc közben megpróbálnám lesmárolni valamelyik bulin?

2014. júl. 29. 20:26
 9/10 anonim ***** válasza:

ne kávézni hívd el, inkább vacsorázni, mert az sokkal egyértelműbb, hogy randi. :)


megpróbálhatod tánc közben megcsókolni, de csak ha látod rajta, hogy vágyik rá, mondjuk sokáig egymás szemébe néztek és érzed azt a bizonyos pillanatot :)


majd írj a fejleményekről! :)

2014. júl. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben, mindenképpen fogok. :) Köszönöm mindenkinek.
2014. júl. 30. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!