Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel érdemeltem ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel érdemeltem ki?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akivel úgy volt, h találkozunk, de a randi napján lemondta a találkozót fél órával előtte az időjárás miatt. Utána megharagudtam rá, mert nem válaszolt az üzeneteimre. Egy ideig nem beszéltünk, majd később előlről kezdtük az egészet. Mikor nagy nehezen, hosszas időpont egyeztetés után megbeszéltünk egy találkát, ő azon a napon, megint hozta a formáját. Megkérdeztek, h hánykor talizunk, erre nem reagált, majd pár órával később megkérdezte, hogy elmegyek-e hozzá? Mondtam neki, h jó idő van, kint nem lenne jobb a levegőn? Aztán innentől nem reagált azóta se.Szerintetek?
2014. aug. 17. 21:33
 1/6 ASOT ***** válasza:

Lusta+szánalmas+beszari egyben.


vagy csak játszik. De a legértelmesebb amit tehetnél az az lenne, ha hagynád a fenébe.

2014. aug. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szánalmas, gyáva alak. Vagy csak megakart fektetni. Aztán rájött h nem fog összejönni neki ezért hagyta inkább.
2014. aug. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: nekem is ez jött le, h csak lefeküdni akart velem.
2014. aug. 17. 21:51
 4/6 LoveThis válasza:

1: lehet meg van ijjedve, vagy szégyelli magát valamilyen okból

2: lehet hogy csak a szórakozott, vagy önbizalomszerzésre kellettél

3: lehet hogy tényleg nem ér rá

4: lusta

2014. szept. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1.2.) Bingó, telitalálat.
2014. szept. 18. 17:34
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából sok jel arra mutatott, h csak alkalmi kapcsolatokat keres, ezért próbáltam kideríteni, h valóban igazam van-e. Egy kicsit húztam az agyát, majd végül feladta.
2014. szept. 18. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!