Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem vagyok az esete, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok az esete, mégis randizni akar velem?

Figyelt kérdés

Pár napja beszélgetek egy sráccal facebookon, aki nemrég még a barátnőmmel chatelt. Folyamatosan fűzte, randizni hívta, és tévesen azt hitte, hogy a barátnőm is többet akar tőle, de pofára esett. Pont ezért én már a beszélgetésünk kezdetén leszögeztem, hogy nem akarom hitegetni, köztünk sem lesz semmi, mire ő kijelentette, hogy csak barátkozni szeretne és különben sem vagyok az esete. Ebben maradtunk, ennek ellenére folyton azzal nyaggat, hogy fussunk már egyszer össze és egy elég romantikusnak tűnő találkozót is eltervezett egyik napra. Ez azért fura, mert többször is elmondta, hogy csinos lány vagyok, de neki nem az ilyen típusúak jönnek be és rám csak barátként tudna gondolni. Ráadásul elvileg most barátnője is van, de a tudta nélkül akar velem találkozni.

Most ezek alapján szerintetek mik lehetnek a szándékai? Előre is köszi a válaszokat! 18L


2014. aug. 17. 23:24
 1/2 anonim ***** válasza:

olyan butaság, ez az esetem, ideálom dolog

ha valaki megtetszik, megfog valamivel, akkor megfog, nem a szemszín lesz a döntő:)

de lehet, hogy már az elején mivel visszautasítottad, megijedt, és gyors lerendezett ezzel a dumával

egy baráti taliba szerintem menj bele:D

2014. aug. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1) Ha már egyből az elején közlöd valakivel, legyen az fiú vagy lány, hogy nem akarsz tőle semmit, rengetegen fogják így menteni az önbecsülésüket, ez egy védekezési mechanizmus:


"Tehát nem tetszem neked? Dehogy zavar, te sem vagy az esetem!"


2) Picivel több emberismerettel látnád, hogy ez a fiú mindig épp azt fogja mondani, ami számára a legelőnyösebb, az olyan ember, aki ennyiszer váltogatja a véleményét vagy megnyílvánulásait, annak nincs se tartása, se szégyenérzete akkor, ha valakinek hazudnia kell.


3) A zavaró pedig leginkább az ebben a kérdés feltételben, hogy párkapcsolatban van, de te átgondolod sőt vacillálsz, vajon mit akar tőled ahelyett, hogy elzavarnád. Van barátnője, de kikacsingat, szerinted mennyire egyenes jellem az ilyen?


Naiv vagy még.


26/F

2014. aug. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!