Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi esély van arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van arra, hogy egy srác, aki alapból nem akar komoly kapcsolatot, mégis belemegy egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Randizok egy sráccal, akivel elég gyakran találkozok, de főleg a szex körül forog a dolog. Elég sok célzást tett arra, hogy ő semmilyen formában nem akar elköteleződni, meg eleve nem hív a barátnőjének, hanem úgy fejezi ki magát, hogy randizunk. Viszont kb. heti 5-ször akar velem szexelni. Jó vele nagyon a szex, de ez elég sok idő, meg kötöttség. Ilyenkor nálam is alszik, akkor ugye készülnöm kell kajával legalább, vagy én alszom nála és akkor meg pakolni kell ruhát, meg ilyesmit másnapra. Szóval elég sok időmet elveszi ez az egész, és amikor komoly kapcsolatban éltem, akkor sem töltöttem ennyi időt a barátommal. Amikor együtt vagyunk, nagyon kedves és gyengéd, de a testiségen kívül semmi nem történik. Már majdnem egy hónapja "randizunk" és még egy filmet sem néztünk meg együtt mert akárhányszor akartam, mindig rám mászott helyette. Szóval akárhogy próbálom rávenni bármi más tevékenységre, nem megy. Ez így nekem kicsit sok, mert amúgy elég elfoglalt vagyok és ha egy pasira ennyi energiát fordítok, akkor azért többet várnék cserébe, mint csak szexet. Amúgy pár barátjának bemutatott, az utcán fogja a kezem, de pl. ha bulizni megy, akkor azt nélkülem teszi. A randik között nem kommunikálunk, csak pont annyit, amennyi a randi megbeszéléséhez feltétlenül szükséges. Ő ezt azzal magyarázza, hogy nem telefonon, vagy facebook chaten szeretne velem együtt lenni, hanem élőben. De nekem akkor is fura, hogy általában csak annyit beszélünk, hogy akkor 8-kor xy helyen pá. Nem értem ezt az egészet. Meg nem tudom, hogy ez ilyen formában meddig működhet. Szerintetek mik a szándékai velem? Ki kéne lépnem ebből a helyzetből? 23/L
2014. márc. 6. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

kevés.max ha belédszeret teljesen akkor akar komolyabbat.az h sok időt tölt veled,és azt is leginkább a szexért ahogy kiveszem, még semmi.leginkább csak annyi, h jó veled a szex.

h mi lesz ebből, kitudja. lehet megmarad ezen a szinten a dolog, még nem jön neki más.voltam ám hasonló szituban.

akkor kellene kilépned, ha te ténylegesen többet érzel,ő meg nem akarja. na de akkor rögtön, mert nagyon megfogod szenvedni.ha jó vele csak így ellenni akkor hajrá, ha neked ez sok, mond,h kevesebb időd van.

2014. márc. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltál már rákérdezni, hogy ti most jártok-e? Ha nem, tedd meg, ha nemet mondd, szedd össze a holmid, és menj haza. Az idődet pazarolod.
2014. márc. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ő megmondta, mire számíthatsz. Te döntöd el, neked mennyit éri meg adni, de arra ne alapozz, hogy majd meggondolja magát.
2014. márc. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szegény te..
2014. márc. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem rá, hogy járunk-e, mert szerintem nyilvánvalóan nem. Mindig úgy fogalmaz, hogy randizunk. Amikor elkezdtem firtatni a témát, akkor azt mondta, hogy majd meglátjuk, mi lesz.
2014. márc. 7. 12:02
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az en baratomse akart kapcsit...csak belem esett.
2014. márc. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!