Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik legyetek szívesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik legyetek szívesek tanácsot adni. Valóban könnyen kaphatónak tünnék ha második randi után én írnék a pasinak?

Figyelt kérdés
Első randi után ő keresett meg, megvolt a második is ami egyébként sztem jobb lett mert ő is lazább volt, tök jó kedve volt és közben kétszer is elmondta, hogy legközelebb moziba megyünk. De napok teltek el és semmi. Egyébként csók nem volt egyik randin sem.Szóval ha csak annyit írnék hogy van az tukmálás lenne?
2014. aug. 19. 15:32
 1/7 anonim válasza:

Hol volt az első 2 randi (úgy értem, mit csináltatok)? És hol szoktátok megbeszélni?


Ezektől a dolgoktól is függhet.

2014. aug. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, miért lennél könnyen kapható, ha ráírsz? Nem a sliccét húzod le a buszon, hanem csak érdeklődsz felőle, ráírsz.
2014. aug. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első:Mindkettő étteremben volt. Ez miért fontos? A neten ismerkedtünk meg. A második randit mikor megbeszéltük, még előtte elkérte a számom. Szóval írásban beszéltük meg mindkét alkalommal.

Második: egy pasi ismerősöm mondta ha írok neki azt sugallom oda vagyok érte és onnantól ő irányít meg olyan mintha könyörögnék randizzon velem. Ha kellenélkül neki írna. De mi van ha úgy van vele, hogy én miért nem érdeklődöm.Nem tudom. Sokat olvastam erről a neten de az első pár randi után még a pasinak kellene jelentkezni de néhány olyan vélemény is van hogy a nőnek is lehet. Hát nem tudom.

2014. aug. 19. 15:54
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja, második randi után miután megettünk a kaját elhívott sétálni, végig beszélgettünk.Semmi nem utalt arra hogy nem érezné jól magát, ezért nem értem. Még mielőtt elköszöntünk mondta a mozit hogy legközelebb oda megyünk meg vacsora közben is mondta egyszer.
2014. aug. 19. 15:58
 5/7 anonim ***** válasza:
elmondom neked, hogy nem csak azért várják a pasik, hogy írj nekik, hogy nőjön az egójuk, hanem így akarnak visszajelzést kapni.. mi párommal csomószor összevesztünk az elején azon, hogy én vártam hogy akkor majd ő ír, ő meg azt várta hogy én írjak... szerintem felesleges ezen agyalni.. írj rá, aztán utána kiderül, hogy mi a helyzet
2014. aug. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
amúgy meg nincs olyan hogy ezt a nőnek kell azt meg a pasinak... ugyanolyan emberek vagytok.. ha érdekel, keresd meg, ennyi úgy utálom ezeket a sablonviselkedéseket...
2014. aug. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na írtam neki tegnap kora délután. Este válaszolt, hogy örül, hogy jelentkeztem.Viszont mivel eltelt pár óra azt hittem nem fog írni és egy másik "vonalon" írtam neki, hogy nem baj ha meggondolta magát de úgy lenne korrekt ha közölné. Na ez után egy perccel válaszolt az sms-re hogy örül hogy jelentkeztem, de az utólag küldött üzenetem ekkor még nem olvasta el. Pár perc múlva Igen és azt írta remélte, hogy jelentkezem hisz tudom a számát.Na klassz. Most mit csináljak? Kicsit mérges is vagyok, mi az hogy rám várt és ha nem írok akkor neki mindegy? Na most milyen okosságot csináljak??? Jó ciki
2014. aug. 21. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!