Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Milyen stílus tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen stílus tetszik nektek egy fiún?

Figyelt kérdés
Mi tetszik nektek stílus, öltözködés szempontjából vagy milyen számotokra a jó stílus?

2014. aug. 19. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Öltözködés szempontjából én a normális kinézetet pártolom. Legyen tiszta, rendes a ruházata, ne rikító színes, ne lógjon rajta a nadrág.
2014. aug. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel. :)
2014. aug. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyedi öltözködésű srácok.
2014. aug. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Hát a rockerek jönnek be:p
2014. aug. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Minél inkább tükrözze az aktuális trendet, semmi kreatív, vagy egyedi nem lehet benne még akkor is, ha az illető önbecsülését a porba sújtja, a lényeg a totális beolvadás és mindennemű egyéni stílus mellőzése. Gondolatok terén dettó, minél inkább egysíkú és unkreatív és mindemellett egy kis mértékben még lekezelő és humortalan, annál jobban bejön az átlag tinilányoknak. Az idősebb példányok már sokkalta jobban vevők némi minimális egyediségre, de azt is szigorúan úgy, hogy a divat maradjon túlsúlyban.
2014. aug. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Első.

18/L

2014. aug. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én utálom a divatot legyen az illető egyéni, de minimum igényes, elegáns.
2014. aug. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én szeretem a páwákat!



14/L

2014. aug. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Deszkás..:)
2014. szept. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!