Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam el egy osztálytá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el egy osztálytársamat?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom, hogyan kérdezzem meg, mert nagyon jóban vagyok vele, és ha leesik neki, hogy valójában mit akarok, és közben nem jövök be neki, akkor eléggé kellemetlen lehet a helyzet. De egyszerűen nem tudok leszállni róla, hiába osztálytárs nem megy. Mi a véleményetek egy osztálytársi kapcsolatról? Fiú vagyok.
2014. aug. 19. 23:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Természetesen randi szerűségre gondoltam.
2014. aug. 19. 23:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy "nagyon jóba" vagytok? Szoktatok találkozni iskolán kívül is? Mert ha nem, akkor egész egyszerűen vesd fel neki, hogy szívesen találkoznál vele iskolán kívül. Ez még annyira nem is átlátszó szerintem :)
2014. aug. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!:)
2014. aug. 20. 01:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ötlet:) Hívd el iskolán kívül valahova,ha nagyon jóban vagytok,akkor meg akár lehet is belőle valami,ő is tuti bír téged és örülne neki;) Majd írd meg,h mi történt;)
2014. aug. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ neked is!:)
2014. aug. 20. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!