Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem lehet manapság egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet manapság egy normális, alacsonyabb igényekkel bíró nőt találni?

Figyelt kérdés
Mindenki csak olyan férfit akar, akivel elmehet ide-oda hetente többször, akivel nyaralhat, akinek jó munkája van, aki jól néz ki... Miért? Nem túl jó munkám van, olyan hú de jól sem nézek ki, nem is várnám már el, hogy időtlen időkig velem legyen, de egyszer összejöhetne azért!
2014. aug. 20. 10:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Simán vannak. Csak keresni kell. Mindenkinek lesz olyan, aki megfelelő.
2014. aug. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%

Miért kell mindig ilyen idióta költői kérdéseket feltenni?

Mért nem repül a sült galamb a számba?

2014. aug. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
10:54 : Nem a sült galambot várom, kb. 4 évig csendben próbálkozgattam. Mára már meguntam ezt!
2014. aug. 20. 10:55
 4/15 anonim ***** válasza:
27%

Én azért akarok olyan pasit, aki jól néz ki, okos és el tudnánk menni együtt nyaralni (szóval egyformán keresünk), mert ilyen emberrel kevesebb konfliktusa lehet az embernek, jobban összepasszolnánk:)Mivel hasonlítunk.


de: ha nem volnék ilyen, nem tudom, ilyet akarnék-e, de gondolom, mindenki a legjobbra vágyik.


miért nem szerzel olyan munkát, ami jobban kielégít?


27n

2014. aug. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
10:55 Mit tegyek, ha egyszer nem fizetnek annyit, amennyi ezeknek a luxusoknak a finanszírozásához kellene?
2014. aug. 20. 10:57
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Mi a luxus? a közös nyaralás? menjetek el Balatonfűzfőre 2 napra és kész:) és mindig lehet továbbtanulni, hogy az ember többet keressen vagy jobban szeresse, amit csinál:)
2014. aug. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

hát sajnos annak vannak csak "alacsonyabb" igényei aki maga sem tartja magát nagy számnak, aki tudja hogy vannak hibái.

Sajnos a magyar csajok 85 %-a nem készpénzes örömszerző...

Tehát egzisztenciára megy, meg dicsekvésre, pedig meg sem érdemli ráadásul még nyitott kapcsolatba is képesek ezek belemenni akár 6 sráccal is, mert netto ribkók.


Falusi csajt keress, azok (ha nem piások) normálisabbak lehetnek.


Vagy keress szemüveges , családdal mászkáló pintyőkéket...

Sajnos ma általános szabály magyar csajhoz pénzz kell nem sziv.

2014. aug. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%
mert, ha van is ilyen nő, akkor azt nem becsülik meg...énis ilyen vagyok, vagy inkább mondom úgy, hogy voltam, mert nem éri meg...elvagyok a semmiből és így is folyton én vagyok a rossz, kihasználnak...körülöttem meg a lányok kapnak autót, tv-t, telefont..kérdem én, kinek van jobb élete?
2014. aug. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
Hát töki, neked ilyen hozzáállással tényleg luxus marad az, hogy nyaralni mehess és hetente többször elmehess ide oda 1 csajjal. Én azt dolgozom amit szeretek csinálni, és érdekes mód igen jól meg is fizetnek érte... És máris nem probléma ha naponta megyünk el moziba, vagy el kell menni egy 2hetes nyaralásra bárhova... Az elméletben a szűk keresztmetszet te vagy, aki nem képes felfogni és hinni benne hogy többet ér mint amit hisz és többet ér mint amit most csinál. Ha úgy csinálnád a munkád, hogy élvezed csinálni, és 100%-ot beleadnál te is jobban éreznéd magad és talán másnak is feltűnne hogy jó munkaerő vagy és továbbléphetnél. Ha nem ilyen helyen dolgozol akkor először azon gondolkozz el, hogy mi az amit szívesen csinálnál, és próbáld azt elérni, különben te is ilyen átlagfos életű senki leszel aki az élete végén visszanéz és azt látja, hogy a szar munkáért élt aprópénzért.
2014. aug. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
11:03: Mit értesz megbecsülés alatt?
2014. aug. 20. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!