Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kapcsolat kollégával?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat kollégával?

Figyelt kérdés
Egyik kollégám nagyon tetszik nekem, és szerintem valamilyen szinten én is, de nem merek lépni. Félek hogy félreértem a jeleket, és ő nem akar tőlem semmit, bár más, közeli kollégák szerint bejövök neki. Félek, hogy ha félreértem abból nagy pletyka lesz, és nagyon égő lesz számomra. Egyáltalán nem tudom hogy tudassam vele, hogy komolyra akarom fordítani a kapcsolatunkat, hogy szívesen összejönnék vele.
2014. aug. 20. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszélj vele négyszemközt. Csak nem pletykálja ki, ha meg igen akkor se fognak rajtad röhögni.
2014. aug. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mekkora cégről van szó? Mert, ha kicsi, akkor nagyon gyorsan megy a pletyka. Ha nagy akkor is megy csak lassabban.
2014. aug. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Garantálom, hogy egy nagy cégnél is gyorsan terjed a pletyka. Ráadásul mégtöbb emberen keresztül.
2014. aug. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igazából nem mondanám nagynak, meg nem is érdekelnek azok az emberek, akikkel nem találkozom/dolgozom napi szinten, sokkal inkább azok miatt érezném kínosnak, akikkel naponta találkozom, vagy dolgozom és mivel elég "családias" a hangulat, ezért gondolom, hogy elmondaná valakinek, az meg másoknak és így elterjedne
2014. aug. 20. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!