Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket nem izgat, hogy egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem izgat, hogy egyre több felemás pár van?

Figyelt kérdés

pl: Magyar lány cigány fiúval,magyar fiú cigány lánnyal stb.


Ez csak engem aggaszt?


A "rásszistá" szövegtől kíméljetek!


2010. jan. 15. 18:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
59%
Izgatni semmiféle képpen sem izgat....fujjj
2010. jan. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%
Miért izgatna?Az sem izgat,hogy van arab-és magyar,vagy sváb-és magyar stb.
2010. jan. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
83%
hát pl a legjobb barátnőm egy cigánnyal jár! hát ha normális a cigány esetleg. én ismerek egy cigányt aki nagyon normális! mondjuk ma barátnőm barátja már lopott is!
2010. jan. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
86%
Engem aggaszt.. Így csak még jobban bebetonozzák magukat hozzánk.
2010. jan. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
84%
aggaszt :S
2010. jan. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
53%
Kibhszott idegesítő, Sok f*sz g*ci. Jó hogy nem utálja azt aki pl: megkéselte a volt osztálytársát, na de akkor is. BŐRSZÍN !!!!!!!!!
2010. jan. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
88%
szerintem ugy értette az izgatot hogy zavar :D de am ja zavar ugy alapból zavar hogy nem látok magyart magyarországon O.O bár lehet csak azért mert borsodban élek...
2010. jan. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
82%
Egyre jobban beépülnek a rohadtak!Remélem majd egyszer ráeszmél a magyar lakosság hogy mit tesznek velünk!
2010. jan. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Most csak a tényeket nézzük! Szerintetek mi lesz itt kb 50-60év múlva? Mennyien leszünk? A cigányok 7-8gyereket vállalnak,míg egy magyar család 1-2-t! A helyzet siralmas! Majd akkor fogja észrevenni magát a magyar nép,mikor nem lesz föld a lába alatt,de akkor késő lesz!


Kárpát-medencét cigányok fogják lakni!


Még egy ilyen ország nincs a világon,ahol ezeket a retkeket így védenék,mint itt! PL: Szerbiában hol lehetne nekik azt tenni,mint nálunk?


MAGYAR MAGYARRAL!!!!!!!

2010. jan. 15. 18:24
 10/28 anonim ***** válasza:
82%

ÍGY VAN! MAGYAR MAGYARRAL!

Fiú fiúval

Lány lánnyal

és EMBER SEMMIKÉPPEN SE LÓVAL!

2010. jan. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!