Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket nem izgat, hogy egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem izgat, hogy egyre több felemás pár van?

Figyelt kérdés

pl: Magyar lány cigány fiúval,magyar fiú cigány lánnyal stb.


Ez csak engem aggaszt?


A "rásszistá" szövegtől kíméljetek!


2010. jan. 15. 18:01
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
én magyar vagyok és soha nem vegyülnek össze egy cigánnyal.
2010. jan. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

"Mikor nőtök már fel hülye barmok szin ide vagy oda egyenlő minden ember ugyan annyit hibázunk mi magyarok meg lopunk mint a roma csak azt vesszük észre amit észre akarunk jajj istenem és vannak 40 éves rasszisták na én ezekre mondom, hogy pusztuljanak ki ... ja és sokan szégyelhetik is, hogy magyarok mert én láttam már rosszabbat magyarba mint cigányba-- egy cigány az életemet mentette meg HÜLYÉÉÉK"


Először tanulj meg írni,művelődni. Majd ezután tárgyalhatunk.

Az ilyen kommenteket nem kell komolyan venni,mert erről is árulkodik a kommentelő intelligenciája. Remélem érthető voltam!

2010. jan. 24. 12:53
 23/28 anonim ***** válasza:
Hát nem mindegyik cigány tróger,vannak rendesek is közöttük!És,mint tudjátok a SZERELEM nem válogat!
2010. jan. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
az utolsó kommentre az a válaszom, hogy lehetne vitatkozni kinek van több esze nekem vagy neked mert akit ilyen hülye barom kérdés izgat az egy nílus menti iskoláztlan hülye kopasz már bocs na és nem voltál érthető mr: nagy okos na látod te például 100 rosszabb vagy mint egy roma :D
2010. jan. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Látom,hogy még mindig nem tanultál meg írni. .-)


Nem utolsó előtti kommentre gondolsz?


Az ilyenekkel felesleges vitázni,aki még írni sem tud!

(Még a vesszőhiba oké,de olyan súlyos helyesírási hibákat,mint neked?)

2010. jan. 24. 16:06
 26/28 anonim válasza:
Most téged a helyesírás, vagy maga a kérdés érdekel? Nagy elmék ha találkoznak...
2010. jan. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Engem ez az egyre jobban erősödő,tömény rasszizmus aggaszt.
2010. jan. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
én inkább írok szarul gépen mint valóságba. Na de a rasszizmus csak szarra fog vezetni és akkor már b* hatod a helyes írásod. Mellesleg ha csak rasszista van én épp azért nem leszek az mert szánálmas
2010. jan. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!