Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek, ha randin megkérd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha randin megkérdezik, hogy miért lett vége az exemmel, akkor mondjam el inkább az igazságot, hogy megvertem vagy hazudjak?

Figyelt kérdés
2014. aug. 23. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el, ugyis kiderul, mikor ot is megvered...;)
2014. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Jobb, ha előre tudja, hogy egy agresszív állat vagy.
2014. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2. De így akkor milyen sikereim lesznek?
2014. aug. 23. 12:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondd azt, hogy nem jöttetek ki jól, nem illettetek össze, nem kell részletezni.

Miért kell egyáltalán az exekről beszélgetni?

Szerintem minden kapcsolat tiszta lappal indul. Nem az exekkel . . .

2014. aug. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd tapasztalja o is,h milyen gyenged is tudsz lenni...
2014. aug. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem blamálni kell magad, de vállalhatod, hogy az ostobaságod volt az oka. És ezt az egészet a helyére tenni, hogy a többi kapcsolatodra csak a tanulságai hassanak
2014. aug. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy egy rakás fos az az ember a szemeben aki nőket ver, akár csak 1x is, de mindenkinek jár az esély, hogy megjavulhasson. Szóval ne mond el, de őt légyszi ne verd meg, mert egyszer téged vernek meg úgy, hogy többet enni sem tudsz magadtól meg a valagadat sem tudod majd kitörölni! Oké?
2014. aug. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 PearlDiver ***** válasza:

Ha hazugsággal kezdesz egy kapcsolatot, elrejted, hogy ki is vagy valójában, mire számítasz? Előbb-utóbb közétek áll a dolog, téged meg frusztrálni fog.

Ha viszont megérti, hogy megbántad és kész vagy megjavulni, akkor jól sülhet ki.

2014. aug. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Persze hogy hazudj. A nők álomvilágban élnek, azt szeretnék hallani, amit hallani szeretnének. És egy tanács: az exedről sose beszélj az új nődnek, mert szinte biztosan fegyvert csinál belőle. Ha nem is azonnal, de idővel felemlegeti. Ha dicsérted, azt nem tudják elviselni, ha szidtad, mert szar volt, akkor miért voltál vele?!?!

Higgy nekem, túl vagyok pár dolgon.

2014. szept. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!