Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a tapasztalatotok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a tapasztalatotok, mit láttok, ha egy nő többet (mondjuk csak nettó 70 el) keres a párjánál, akkor mindig bukta a vége a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Azért kérdem, mert két éve vagyok a párommal és ő nettó 70 el többet keres nálam nőként. Eddig ne volt belőle gond, de mi lesz 5 év múlva ha ez az olló nőni fog még 10-20 ezer ftal? Én 28, párom 27 éves.


Olvastam, hogy Amerika földjén ez totál megszokott, nem vezet konfliktushoz. De itthon másokat olvasok. Miért?


[link]


2014. jún. 28. 14:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk én elítélem azokat a nőket, akik úgy akarnak felnézni a párjukra, hogy az mennyivel többet keres náluk, nem pedig mint férfiként felnézni rá, hogy mennyire, kedves, céltudatos, intelligens, gáláns, pedáns stb. Nehezen tudom megérteni a nőket, ha amiatt, hogy ha egy pasi pár 10 ezerrel kevesebbet keres, akkor otthagyja, vagy össze sem jön vele.
2014. jún. 28. 14:15
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Hát, ha emiatt vége a kapcsolatnak, akkor miért tart tovább a kapcsolat, amikor a nő pl egyáltalán nem dolgozik, ami a jellemzőbb?

Hol itt a logika?

Főleg ebben a fene nagy feminista világban, ha egy nő már kicsit is bizonyít, akkor ő a t.kös kislány, és verheti a mellét, hogy ő csak egy nő.

2014. jún. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a barátnőd nem ilyen, amit leírtál, és neked sem azt jelenti a férfiasság, hogy több pénzt viszel haza, akkor nem lesz gond.

Nálunk Magyarországon szerintem a bevett hagyományok meg a szülői minta okoz gondokat a témában. Sokan úgy vélik, hogy ez a férfiasság egyik fontos fokmérője és leszárad a tökük, ha kevesebbet keresnek, mint a barátnőjük/feleségük. (Nők meg dettó csak fordítva.) Így megzuhan az önbecsülésük, mert meginog az alapja, ezért jönnek a konfliktusok.

2014. jún. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ma 14:21: Nem az egykeresős családmodell a legjellemzőbb Magyarországon, az biztos. Ebben tévedsz.

Hogy tovább tartana egy egykeresős párkapcsolat? Legfeljebb azért, mert az, aki anyagilag függő, az akkor sem tud/nehezen tud kilépni, ha befuccsolt a kapcsolat.

2014. jún. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem is inkább a férfinek az egóját sérti, hogy kevesebbet keres és máshogy áll a nőhöz...főleg akkor tudja a büszkeségét sérteni ha a nő még fel is hozza ezt...na akkor van inkább halála a kapcsolatnak...szóval ha egyikőtöket sem zavarja és nincs is felemlegetve akkor nincs semmi probléma ezzel...ebben a pénzközpontú világban sajnos ez is megtudja mérgezni a kapcsolatot, pedig a szeretetnek ez nem jelenthetne akadályt, csak hát sajnos sok ember nem úgy áll a dolgokhoz mint kéne! mind2 oldalnak igaza van, de közben egyiknek sem :)
2014. jún. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk válás lett a vége. Engem eleinte nem zavart, mert nekem nem a pénz határozza meg az emberek értékét, de a volt férjem nem tudta kezelni ezt a helyzetet. Állandóan azon hisztizett és nyavalygott, hogy keveset keres, ez egy idő után már idegesített. Mondtam, hogy nem baj, de csak problémázott ezen tovább. Közben meg a számlákba nem adott bele. Nem a felét akartam, hogy fizesse, de valami hozzájárulás jó lett volna, akár jelképesen is. Ami volt, azt elég felelőtlenül költötte el hülyeségekre, úgy volt, hogy az én pénzem a mi pénzünk, az ő pénze az ő pénze.

Otthon meg szinte semmit nem vállalt be, nekem jól esett volna, amikor a napi 12 óra után fáradtan hazamásztam, akkor nem nekem kell még mosogatni meg pakolni, mert arra sem volt képes, hogy a szennyes holmiját a szennyestartóba tegye és ne szétdobálja és a konyhát ne változtassa csatatérré.

Ha támogatott volna a háttérben, hogy közösen megvalósítsuk a célokat, akkor tovább tartott volna a kapcsolat. De a végén nem volt semmi, ami miatt tisztelhettem volna. Sem családfenntartó nem volt, sem segítő partner, sem igazi apa, aki foglalkozik a gyerekeivel, hanem minden az én nyakamban volt. Én voltam otthon a férfi, a nő, az anya, a takarítónő, a családfenntartó. Ő nekem csak egy plusz eltartott kamasz gyerek volt, akivel több gondom volt mint azokkal, akiket megszültem.

2014. jún. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5: Hát igen.Csak nálunk a volt férjem emlegette ezt unalomig, meg állandóan azzal jött, hogy elhagyom olyanért, aki nála többet keres, jobb a munkája, magasabb, stb.......

Végül aki miatt elhagytam az ő maga meg a hülyeségei voltak.

2014. jún. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!