Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 24 évesen ha nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesen ha nem volt még komoly kapcsolatom, akkor soha nem lesz, mert ciki?

Figyelt kérdés

24 éves férfi vagyok. Lassan a 20. kapcsolatomon vagyok túl, ezernyi okból és módon lett vége, távolság,megcsalás, barátság, nem értettük egymást...lényegtelen...még egy évnél nem volt hosszabb kapcsolatom.

Nehéz barátnőt találnom egyébként is. Nem vagyok vonzó(ápolt igen), ezért tízből kilenc lánynál esélyem sincs. Mindig olyan nőknek tetszettem, akik megismertek. De bulin esélyem sincs ismerkedni ahol külső alapján ítélnek.


Kezdek belefáradni az állandó újrakezdésbe és elhinni, hogy ez nekem nem jár, egyedül maradok.

Ti ennyi idősen és ennyi kapcsolattal a hátatok mögött hogy bírjátok, mi ad erőt? Egyáltalán...ha egy lány tud erről a rengeteg kapcsolatról, elijesztem vele?


2014. aug. 25. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért a 20 az meglehetősen sok. Szerintem az a baj, hogy megrögzötten keresed a párkapcsolatot. Lazíts kicsit, nem kell erőltetni!

Meg azért 1 évesw kapcsolatod is volt, amit nyugodtan a komolyabb kategóriába sorolhatsz.

Buliban meg szerintem sem lehet értelmes kapcsolatot kialakítani.

A vonzalom pedig szubjektív.

2014. aug. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell aggódnod semmi miatt. :) Még bőven találhatsz olyat, aki hozzád illik, és hosszú ideig együtt leszel vele. Érthető, hogy a sok 'csalódás' után bizonytalan vagy, de ne add fel! :) Érezni fogod, ha végre eljött a megfelelő ember.
2014. aug. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem egy kis időt tölts el egyedül. Ismerd meg saját magadat, gondolkozz el a múltbéli dolgaidon és tedd a helyére. Nézz magadba hogy te hol rontottad el a régi dolgokat és azon változtass. Amit pedig jónak és erősségednek érzel, azt gyakorold. Mindig jót tesz ha egy picit az ember törődik a lelkével és helyrerakja a dolgokat :)
2015. márc. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!