Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Miért találjátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Miért találjátok olyan szexinek a hosszu hajat? A mell fölé érő haj még hosszunak számit?

Figyelt kérdés

2014. aug. 28. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%

nem szeretjük a hosszú hajat ez tévhit

a rövidet szeressük :-o :-D

ez van

2014. aug. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
nekem pl a fenékig érő nagyon tetszik...nem tudom olyan szép nőiesnek tartom...igazából a váll alá érő már megfelelő...
2014. aug. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%
Nekem nem tetszik a hosszú haj, a vállig érő az ideálom, vagy picivel a váll alá.
2014. aug. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%

Mert egy nőnek a haja az egyik legszebb ékessége, főleg a szép hosszú.

Amúgy egy lánynak bármilyen haj jól állhat.

2014. aug. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
Engem a hosszú egyenes haj vonz, nagyon fel tud izgatni egy ilyen lány. A mell fölé érő is jó lehet, látnom kéne, küldj képet priviben, akkor meg tudom mondani bejössz-e nekem így!
2014. aug. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

egyet értek abban hogy a nőnek a haja az ékessége, de ez ízlés dolga, szerintem 50-50% hogy a férfiak a rövidebbet vagy a hosszabbat tartják "szexinek" én oda vagyok a hosszú hajért, de ha a feleség levágatja vállig érőre nem fogok tőle elválni, neki a kényelmesebb akkor legyen úgy, majd megnő :)


Kompromisszumok, úgy kell hogy mindenkinek jó legyen :)

2014. aug. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Mert a hosszú haj szexi :). Végig lehet símítani jó hosszan; félre lehet húzni/dobni, hogy a viselője nyakához hozzá lehessen férni... De látványban is szerintem sokkal jobb. A mell fölé érő nálam már hosszúnak számít. 28/F
2014. aug. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Speciel a rövidebb hajú lányok jönnek be (nekem)
2014. aug. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
ennek evolúciós okai vannak, egy szép, dús ,hosszú hajat "fenntartani" sok energiába kerül a testtől, amit csak az a nő engedhet meg akinek a génjei, a szervezete egészséges, bőséges .
2014. aug. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nyugodj mar le reka pacek a hajad :D
2014. aug. 29. 23:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!