Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok ezt érdekesnek/hasznosn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ezt érdekesnek/hasznosnak találjátok?

Figyelt kérdés

Ez a lány a fogamzásgátló hatását dokumentálta hónapokon keresztül, hogy milyen hatással van a mellére. Szerintem nem változott. Szerintetek?


(Amúgy engem tudjátok milyen sorozat érdekelne még? Amikor elkezd nőni egy lány cicije egészen mondjuk 18 éves koráig, hogy hogyan fejlődik, milyen fázisokon megy át. De ilyet tuti nem találok a neten meg szerintem nem is nagyon jut eszébe senkinek. Pedig az is érdekes lenne..)



2013. febr. 13. 01:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Pedópapa mi a helyzet? :D
2013. febr. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell mindenhova oda trollkodnod :P
2013. febr. 13. 01:23
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert unatkozok.
2013. febr. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az miért pedó ha kíváncsi vagyok hogy működik ez a dolog? Nem a farkamra húzni akarom a 6 éves fiúkat/lányokat, csak én ilyet nem látok mert velem nem történik ilyen. Na de amúgy sem ez volt a kérdés, ha meg arra írtad, hogy pedópapa akkor aztán tényleg gondok vannak :P
2013. febr. 13. 01:25
 5/15 A kérdező kommentje:

És a link kimaradt, de most pótlom:


[link]

2013. febr. 13. 01:26
 6/15 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%

Van, aki ilyeneket néz? :D


Se érdekesnek, se hasznosnak nem találom. Viszont te tényleg egy perverz vagy. :D

2013. febr. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Olyan jó tudni, hogy perverz vagyok :P Meg pedofil is.

Szerintem meg csak kíváncsi. Na mindegy. Örülök, hogy ilyen jól tudtok ítélkezni.


Amúgy ezt a sorozatot tök véletlen találtam, amikor egy lány írta, hogy a fogamzásgátlótól nőni fog a melle. Hát elvileg nem nő, itt a bizonyíték.

2013. febr. 13. 01:33
 8/15 anonim ***** válasza:
Valamennyit pedig nőhet, mert a fogamzásgátlóban van ösztrogén... De ez is személyfüggő.
2013. febr. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze,nem pedó,csak türelmetlen.
2013. febr. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Miért nőne a melle tőle?


"Amúgy engem tudjátok milyen sorozat érdekelne még? Amikor elkezd nőni egy lány cicije egészen mondjuk 18 éves koráig, hogy hogyan fejlődik, milyen fázisokon megy át."


Én nő vagyok, de engem nem köt le ennyire a kérdés. :O

2013. febr. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!