Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon hiányzik, mit tegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik, mit tegyek, hogy nyugodt tudjak maradni?

Figyelt kérdés
Három hónap,egy hétre rá talalkoztam a barátommal.16evesek vagyunk.ISZONYATOSAN hiányzik.Messze lakik tőlem(225km).Egy hónap múlva újra látom.Jön a suli,tanulnom kell.Hogy tereljem el a figyelmem kicsit róla?Egész nap írkálunk vagy telefonálunk.Nagyon a szívemhez nőtt.

2014. aug. 29. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
gondolj arra, milyen rossz lesz, ha majd szakít veled
2014. aug. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
legyen megbeszélve hogy este 7 kor skype vagy beszélgetés egyéb módon addig meg tanulj, keress hobbikat, sportolj aztán így jobb is leszel mire hazajön és nem is válsz unalmassá, ha mindig rajta lógsz elöbb utóbb meg fog unni hiszen e mellett nincs fizikai kontaktus
2014. aug. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na ilyenre még gondolni sem szeretnénk.Nagyon szeretjük egymást :).
2014. aug. 29. 15:12
 4/8 anonim ***** válasza:

Felejtsd el!

Távkapcsolat vagy működik vagy nem.Szerintem legyetek csak jó barátok,és legalább tudod hogy rá mindig számíthatsz.Jön a suli neki bármikor megtetszhet valaki más és ez fordítva is lehet.

2014. aug. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sok boldogságot :D
2014. aug. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.Ezt ha akarom, ha nem,be fog következni ,mert sokat kell tanulnom .Az lesz a hobbim ,meg az edzések.:)De mégis olyan fura.Minden rá emlékeztet..bármit csinálok,ő jár a fejemben.
2014. aug. 29. 15:15
 7/8 A kérdező kommentje:
Távkapcsolat és működik,szóval nem felejtem el ;).Nekünk így a jó.
2014. aug. 29. 15:17
 8/8 anonim válasza:
Vegyél mély levegőt, és nézd meg mikor tudtok úgy skype-olni, hogy van azért időtök mindent megbeszélni, amúgy meg nem kell egész nap a telefon közelében lenni, menj el haverokkal ökörködni, shoppingolni, amit akartok, ők biztos lekötik a figyelmed, tanulni is próbálj meg, de az igazi lényeg szerintem ezen a téren hogy ne romoljanak le a jegyeid, mert akkor jönnek a szülői korlátozások, és napi 1-2 óra skype, beszélgetés egy rövid idő után pont elviselhetővé teszi a hiányát, de tényleg nem szabad túlzásba vinni, akkor sem ha legszívesebben egész nap vele lennél, mert neki is tanulni kéne majd. amennyiben fel tudtok kelni reggel időben, javasolt az esti chatelés mindenről, ami eszetekbe jut :3 nekem bevált.
2014. aug. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!