Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az bevett szokás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az bevett szokás a lányoknál, hogy ha egy jóképű pasi odamegy hozzájuk akkor azt mondják, hogy nincs barátom? Ha pedig egy gyengébb külsejű megy oda ugyanahoz a lányhoz, akkor meg hirtelen van barátja?

Figyelt kérdés
Én az ilyet gerinctelenségnek tartom, az ilyen lányokat meg nem is tekintem lányoknak. Akkor most vagy van barátja és mindenkinek azt mondja, vagy nincs barátja és mindenkinek azt mondja. Így lenne fair.
2011. nov. 2. 22:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/118 DrBadru ***** válasza:
100%
Én soha nem tagadom le a barátom, akár brad pitt is kérdezhetné, akkor is lenne barátom..... Érzelmeken múlik a dolog. 23N
2011. nov. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/118 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem kellemes az biztos. De ha belegondolok inkább mondja hogy van valakije mint hogy nem jövök be neki.

Nekem volt olyan esetem hogy egy csaj ezt mondta nekem bulin, és haverom aki nagy csajozós mondta hogy bebizonyítja hogy hazudott és pár perc múlva már össze akart jönni haverommal mert hogy ő már rég nem volt senkivel.

Szóóval jah nehéz ez hazudni se jó, de az igazság is fáj.

2011. nov. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/118 anonim ***** válasza:
100%
:-D Gondolom azért írod a kérdést, mert te pont a "bocsi, van barátom" jellegű választ kaptad. Ez van. Ne is próbáld megérteni őket.
2011. nov. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/118 A kérdező kommentje:
Tegnap volt egy film a tv2-őn este későn, és a srác a filmben kérdezte a lánytól, hogy nem lehet a lányokon sohasem kiigazodni miért van ez? A csaj meg mondta, hogy lila gőze sincs, de azt tudja magáról, hogy minden pillanatban mást gondol ő mint lány. szval a lányok többsége nem is gondolkodik, amikor vmit mond egy pasinak, nagyon sokszor meg sértő dolgokat mondanak. Aztán meg lila gőzük sincs az egészről miért mondták.
2011. nov. 2. 22:17
 5/118 Darkey ***** válasza:
100%

Sztem az első kommentelő félreértette:) azért mondja a csaj gondolom azt h "van barátom", mert hogy a pasi nem jön be neki, és így könnyebb lerázni. Erre gondoltál te is nem?


F/20

2011. nov. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/118 A kérdező kommentje:
Igen az fáj, hogy azt kaptam hogy van barátom. Rá egy óra múlva meg haveromnak már azt mondta, hogy nincs barátja és jó lenne ha valaki lehívná szórakozóhelyre. Ilyenkor verni támadna kedvem. Pedig nem vagyok ilyen. A fair az lenne, ha ugyanazt mondaná mindkettőnknek.
2011. nov. 2. 22:19
 7/118 anonim ***** válasza:
96%

Nyílvánvaló,ha valami undormány alaknak van bátorsága engem leszólítani akkor lekoptatom.

Ha egy jóképű pasi szólítana le és nem lenne párom,akkor nem is volna mit letagadnom.


Egyébként én annyit szoktam mondani,hogy "ne haragudj,de nem".Már ha kérdez bármit is vmi ronda ipse.

2011. nov. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/118 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szerinted mit kellene válaszolni? Azon kívül, hogy az igazat, pontosan mit mondjon?
2011. nov. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/118 anonim ***** válasza:
95%

Mondjuk nekem eleve azzal a mentalitással van bajom hogy a nők 3 másodperc alatt szupergyorsasággal eldöntik tetszik e nekik valaki vagy sem. Én csak magamból indulok ki de akármilyen csaj odajönne hozzám akkor megadnám neki azt az 5 percet még ki tudja fejezni magát annyira felkelltse az érdeklődésem külsőtől független. Pl ha meghívna titeket egy pasi mondjuk egy kávéra akkor elfogadjátok és még 5 perc után is meg lehet mondani az igazat, de ott már fair lenne a dolog mert hagynátok megismertetni magunkat. Ugye azért fontos a külső de nem hiszem hogy egy ép egészséges férfi(pl nem down kórok) nem tud annyira csúnya lenni hogy személyiséggel ne tudjon kompenzálni. Ha igényesen öltözködik és ad magára de nem pont a legszebb pasi a világon de intelligens akkor már megérné hogy kapjon egy esélyt. Én nekem már volt olyan barátnőm aki elsőre nem tetszett de annyira megkedveltem a személyiségét hogy utána már csak ő létezett nekem.

Az a baj hogy manapság annyira felszínes és felgyorsult lett a világ hogy a nők már csak kicsit sem akarják a pasikat megismerni csak nézzen ki jól és jöhet. Persze ez fordítva is létezik sajnos. Sokan elfelejtik hogy minden ember egyéniség és nem a külső aminek döntenie kell. Persze lehet hogy kiderül hogy nem olyan érdekes hogy kompenzálja a külsejét, de akkor is az az 5 perc még is több mint az a 3 másodperc.

2011. nov. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/118 A kérdező kommentje:
Ugyanazt kellene válaszolnia, amit nekem, hogy van barátja. Ha tényleg van. Ha meg nincs, akkor nem is és a barátomnak is ugyanazt kellene válaszolnia. Aki meg a lány pártján áll, az nem is ember, az egy hazudozó dög.
2011. nov. 2. 22:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!