Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet ismerkedni grafikus,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni grafikus, vagy hasonló érdeklődésű lányokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Egyszer véletlenül összeismerkedtem egy grafikus tanonc lánnyal akinek hasonló érdeklődése volt mint ami engem mellékesben érdekel, de abból nem lett semmi komoly dolog, azonban innen merült fel bennem, hogy esetleg hogyan tudnék más hasonló érdeklődésű lányokkal ismerkedni. Ami alakul ahogy alakul, de akkor akár egy komolyabb kapcsolat is születhetne.


Én egy műszakis srác vagyok, most kezdem a Műszaki Egyetemet(21F), és emellett van egy érdeklődésem, hogy szeretnék tanulni hobbiból weboldal készítést, és érdekel a játék fejlesztés. Vannak ismerőseim mindkét területről és pontosan tudom, hogy miben mennyi lehetőség van(kérek mindenkit ne erre a mondatra reagáljon, ez legyen az én dolgom).

És mikor azzal a lánnyal beszélgettem annyira jó érzés töltött el, és megszerettem a gondolatot, hogy milyen jó lenne egy hasonló lánnyal lenni és akár közös szórakozás is lehetne, egy amúgy komoly dolog.

(szerintem érezhető hogy milyen érzést próbálok leírni, igaz ez érzéseket leginkább átélni lehet, nem leírni.)


Van ötletetek, hogy mondjuk Budapesten hogyan lehet olyan közegbe kerülni hasonló emberek vannak? (iskolánál érthetően külsős ként)?



Előre is köszönök minden korrekt választ!



2014. aug. 31. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Webfejlesztéssel foglalkozok és kellene egy jó grafikus a fusi projektekhez.
2014. aug. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszeru: megkeresed a grafikus cegek honlapjat, aztan facebookrol lecrawlolod az ott dolgozokat, es raszursz a csajokra.
2014. aug. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a Pesti Képző és Ipar művészeti suliba jártam (most végeztem) Ott is tanítanak grafikát és A képző művészeti egyetemen is van tervező grafika szak meg índizájn is, illetve a Momén is van grafika. Túlnyomórész lányok tanulnak. A képző művészeti honlapján fenn vannak a halhatók nevei is szakonként. Azokra is rá tudsz keresni facebookon. Remélem jövőre már én is rajta leszek azon a listán, bár nem grafikára igyekszem.
2014. aug. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy a honlapon vagy facebook csoportba találhatsz infót ha tartanak nem zárt körű egyetemista bulit.
2014. aug. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!