Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha a srác virágot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a srác virágot vesz nektek, közeledik is hozzátok, de ti csak barátságot akartok, akkor később találkoztok vele?

Figyelt kérdés
Kétszer találkoztunk már egy lánnyal, legutóbb vettem neki virágot, mondta ugyan, hogy nem kellett volna, de örült, és utána amikor beszéltünk, akkor is mondta, hogy szép a virág. Mivel kicsit félénkebb, a 2. randin kezdtem el inkább közeledni hozzá, finoman átöleltem a vállát, simogattam a hátát, megérintettem a kezét, és mondtam neki, hogy jó vele lenni, és tetszik nekem. Szóval ő tudja, hogy bejön nekem, csak még kevésbé ismerjük egymást, talán ennek köszönhetően is bizonytalan. A barátnője szerint a lány azt mondta, hogy ő is szeret velem lenni, meg hogy elég jól is nézek ki (sőt korábban elvileg azt is, hogy bejövök neki), de a barátnő szerint is kicsit bizonytalan a lány (akinek egyébként tudomásom szerint még nem volt barátja). Terveztük, hogy találkozunk, és a lány azt írta, hogy jó lesz egy jó baráttal beszélgetni, de aztán nem jött össze, mert megbetegedtem, és ő azt írta, hogy mindenféleképpen pótolni fogjuk. Szóval a kérdésem: ha tudjátok, hogy a srác így gondol rátok, de ti nem akartok tőle semmit, akkor elmentek vele, vagy inkább hárítjátok? És hogyan lehetne kideríteni, hogy akkor tetszem-e az illetőnek, vagy nem? Köszi a válaszokat.

2014. aug. 31. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Én akkor egyenesen megmondom, hogy barátságnál többet ne is reméljen.


Egyébként valszeg mivel engedte a simogatást, és ezzel jól elhúzta a mézesmadzagot előtted, tetszel neki.

2014. aug. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat, ma megint találkoztunk, és elég furcsa a lány, mert elmondta, hogy barátok vagyunk, de közben meg ölelkeztünk, többször átöleltem a vállát is, simogattam a hátát, és tervbe vettük, hogy legközelebb esetleg moziba megyünk. Szóval nem igazán értem én ezt, most akkor legközelebb nyomuljak rá kicsit durvábban, mert esetleg erre vár?
2014. szept. 2. 19:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó kommented óta történt valami? - én is hasonló cipőben járok...
2014. nov. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hátöö... találkozgattunk, annyira nem közeledtem hozzá, mondjuk a simogatást engedi (hátát, vállát, volt, hogy az arcát is), de mindig azzal jön, hogy mi csak barátok vagyunk, viszont a barátnője meg elmondta nekem (ő közös ismerősünk), hogy egyszer kb. a semmiből letámadta őt, hogy szerinte bejön-e nekem, és hogy tudom-e, hogy neki csak barát vagyok, szóval nem értem őt. Nekem elég magas ez a női logika. Remélem, neked sikerül majd valamit kigondolnod a kiszemelteddel kapcsolatban, eddig még nem voltunk kettesben, csak nyilvános helyen, és úgy vettem észre, a nyilvánosság előtt nem nagyon szereti a komolyabb közeledést, viszont félek úgy elhívni, hogy kettesben legyünk.
2014. nov. 8. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!