Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Suliban milyen szöveggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Suliban milyen szöveggel lehet leszólítani egy srácot? 18/L

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 15:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
vegyél a büféből egy ásványvizet és menny el mellette és kérd meg ,h bontsa ki mert nem birod v. letörik a körmöd :D és utána mondhatod ,h jaj bocsii de olyan törékeny vagyok stb, ha bejösz neki majd mondja ,h semmi baj stb :D ha még nem is félénk elkéri az msn címed :PxD
2010. jan. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
:DD
2010. jan. 17. 15:56
 3/15 anonim ***** válasza:

első kommentelonek.

ez jópofa csel,a srác biztos veszi,hogy bejössz neki ;)

2010. jan. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

En is egyetertek az elso valaszoloval, biztos veszi majd az adast. DE, a koromletoros reszt hagyd ki, attol en peldaul falra maszok... :D


17/F

2010. jan. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

:)

Hát aranyos,de nem nézne furán? :$ :D


Amúgy köszönöm a válaszokat!:) Várok még ötleteket. :P

2010. jan. 17. 16:10
 6/15 anonim ***** válasza:
47%

hmm...megfogod a faxát...azt vagyveszi a lapot v nem...

vagy a 2. a seggét fogod meg...sztem egyszerű...

16F

2010. jan. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Peff, nem vagyok nő, de velem egyértelműen akkor lehet a legegyszerűbben megértetni ha valaki akar tőlem valamit, hogy kihangsúlyozza hogy nőként, nem pedig átlagemberként közeledik hozzám (nem perverzkedni, ejnyebejnye) legyen ez a palackkinyitós trükk, vagy akármi más..
2010. jan. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem suliban az egyik csaj megkért h nézzem már meg h meg van-e fordulva hátul a melltartójának a pántja, és ha igen, akkor igazítsam már meg. :D

Bejött! XD

2010. jan. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

lol az utolsó! :DD

Azért én ennyire nem vagyok bátor.:$ :)

2010. jan. 17. 16:24
 10/15 anonim ***** válasza:
Ehhez szerintem nem kell bátornak lenni, nem magamutogatásról van szó. A pánt 1-1 felsőnél simán látszik, és van aki nem szereti ha meg van csavarodva.
2010. jan. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!