Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti elvárjátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti elvárjátok egy pasitól, hogy ha elhív randira (mozi, pizza, szórakozóhely, pub, stb), akkor ő fizessen mindent (és ha nem mindent, akkor vmit legalább)?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
NEM
2010. jan. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mivel ő hívott el és nem őt, legalább valamennyit.Szerintem durva lenne ha elhívnád és még te várnád hogy ő fizessen.Az egészet neked illene.L18
2010. jan. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Mendus ***** válasza:
hát ha nem is mindent...de azért vmit mondjuk egy üdítőt fizessen...
2010. jan. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem. Persze de akkor szóljon .
2010. jan. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

bár tudom h nem nekem szól a kérdés de

a csaj engem sértene meg vele ha nem hagyná h kifizessem helyette a "számlát"!!!!

21f

2010. jan. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én elvárom..
2010. jan. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát bizony ha te hívod el őt főleg az elején akkor fizetned kell...

később esetleg lehet felezni, persze mindig te fizeted a kerekítés nagyobbik felét...

ezért nem 12 éveseknek való a párkapcsolat...

én 17 éves létemre is maradok az egyéb szórakozásoknál, mert a lányok aranyosak és kedvesek de túl sok idő és pénz...(és még ők beszélnek egyenlőségről....)

2010. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem. Én érzem rosszul magam, ha rámkölti a pénzét, főleg, hogy nincs még saját keresete, mindketten 17 évesek vagyunk. Múltkor is rámköltött egy csomót csak egy este alatt, lelkiismeretfurdalásom is van, hogy elfogadtam, de a héten megyünk moziba és én állom. Bár ő ezt még nem tudja... :D
2010. jan. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem, de általában a fiúnak illik fizetni. Ha nincs pénze, akkor hívjon olyan helyre, ahol nem kell fizetni.
2010. jan. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Még szép!


Aki nem fizet ne igyon sört!

2010. jan. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!