Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Helyes dolog válaszút elé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes dolog válaszút elé állítani az illetőt?

Figyelt kérdés

Egy egy éve elhúzódó dologról van szó, ami egyre jobban felemészt, hiszen, csak egy helyben állunk és nem halad semmilyen irányba a "kapcsolatunk" a fiúval, ezért megérett bennem a dolog, hogy válaszút elé állítom az illetőt.

Tanácsot szeretnék kérni, de személyes üzenetben bővebben elmesélem, mert nagyon kusza dologról van szó. Örülnék, ha tudnátok véleményt alkotni és tanácsot adni, hogy helyesen döntök -e. Köszönöm!



2014. szept. 3. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem erdekel, lehet tudok segiteni!
2014. szept. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is szívesen segítek, ahogy a lehetőségekhez mérten tanácsot is próbálok adni.


De privát levél helyett szerintem szánj rá egy kis időt, és itt tedd fel a kérdésed, hogy más, erre tévedő és hasonló cipőben járó is tudjon okulni belőle.

2014. szept. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Írhatsz! :)
2014. szept. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez rettentően hosszú. Meglátná a többség, és egyből le sem kakilná.
2014. szept. 3. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!