Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az baj ha csak olyan férfiakka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha csak olyan férfiakkal randizok akik előtte meg tudnak oldani egy logikai rejtvényt?

Figyelt kérdés

Nekem fontos hogy a leendő párom okos legyen, mivel én is okos vagyok . Mivel a múltban igen sokan lekoptattak mert kvantumfizikáról és űrlényekről fecsegtem és emiatt sok csalódás ért, úgy gondoltam egy logikai fejtörővel szűröm ki a jövőben az érdemtelen randi jelentkezőket . Ezt a fejtörőt állítólag csak az emberiség 2%-a tudja megoldani . Szerintetek így végre sikerrel járhatok a párkapcsolatok terén ?


Prödl Annácska


2014. szept. 7. 12:12
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
elküldöd azt a rejtvényt vagy mit?:D
2014. szept. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
Jöhet nekem a rejtvény.
2014. szept. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
94%
Bolond vagy az a baj
2014. szept. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
97%

Hát te hülye vagy


Egyébként nem az Einstein-féle rejtvényről beszélsz? Ugye tudod , hogy azt mindenki meg tudja csinálni, csak abban az időben gondolta úgy , hogy az emberek túl hülyék hozzá.


A randik pedig arról szólnak , hogy megismeritek EGYMÁST , és nem pedig a Gizit a Marsról , és főleg nem a kvantumfizikáról!

2014. szept. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. Egyébként nagyon sok értelmes és okos férfi van , aki a randikon inkább veled szeretne ismerkedni , nem pedig hallgatni a kvantimfizikát, ezt majd lehet a 4. 5. randin. És megmondom neked, ha a rejtvénnyel kezdesz azonnal elmennek a férfiak mert hülye vagy!
2014. szept. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
4# Azt tényleg ilyen sokan ismerik ? :-(
2014. szept. 7. 12:21
 7/49 A kérdező kommentje:
Mindegy van egy másik rejtvényem is ezt se sokan tudják megoldani és a megoldása garantáltan nincs fent a neten :-P
2014. szept. 7. 12:22
 8/49 anonim ***** válasza:
Nos igazából az egy könnyű rejtvény , inkább csak idő igényes. Szóval ha ezzel akarsz kezdeni , akkor inkább az időt nézd , hogy milyen gyorsan tudja megcsinálni. Pl. te megcsináltad 7 perc alatt akkor legyen ez a "határidő"
2014. szept. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:

7-es elküldöd? :D

(4-es,8-as vagyok)

2014. szept. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:

no arra én is kíváncsi vagyok

elküldöd nekem ?

2014. szept. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!