Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha ti nem szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha ti nem szerettek és nem is nagyon vagytok hajlandóak idegen férfiakkal ismerkedni szinte sehol sem (sem utcán, sem buszon, szinte sehol), akkor ha annak nincsenek barátai és így nem tud ismerkedni, akkor jobb ha egyedül rothad el?

Figyelt kérdés
2014. júl. 11. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Hát, valahogy úgy.
2014. júl. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

Nem jobb, de ha rajtam múlik, akkor sajnos hasonló vége lesz. Elég bizalmatlan vagyok a vadidegenekkel szemben.

Bocsánat. :(

2014. júl. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
25 feletti vagyok, nem akarnak velem a nők ismerkedni, mert nem ismernek és szkeptikusak. Mit lehet csinálni, ha barátom egyáltalán nincs, akik bemutathatnának másoknak. Ha egyedül megyek oda, megint égő, mert nem ismer és nem nagyon áll szóba idegennek. Marad az ember agglegényként?
2014. júl. 11. 15:52
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Miért nincsenek barátaid?
2014. júl. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Normálisan kezdődő kérdés, micsoda befejezés ... ha normálisan szólnak hozzám, akkor nem utasítom vissza.
2014. júl. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akárhová megyek és egyedül, ha nőhöz odamegyek, az rögtön átlátszó. Még egy baráti körben azért megkedvelheti egymást két ember úgy is, hogy ha csak figyelnek a társaságban való megnyilvánulásaikra stb. Tehát nem közvetlen a dolog.
2014. júl. 11. 15:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért nincsenek barátaid?
2014. júl. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Előbb barátokat szerezz. Az amúgy is fontosabb.
2014. júl. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
azért furi h se barát, se haver
2014. júl. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
Az egyedüllét nem rossz dolog.Én akkor érezném rosszul magam,ha kapcsolatban élnék.Mert nem tudok senkihez se alkalmazkodni,meg idegesítenek a hisztik stb stb.De haverjaim,barátaim vannak.És mindenki egyedül rothad el!:)
2014. júl. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!