Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent, ha a fiú nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha a fiú nem fizet a nő helyett az első randin?

Figyelt kérdés
De utána "randisan" viselkedik, szóval nem azért nem fizet, mert nem akar tőle semmit.
2014. szept. 7. 12:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%

én meg sem engedném h fizessen .....


és milyen az a randisan viselkedni?

2014. szept. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
még csak most lesz 10.-e, jövő héten utalják a fizut, a múlthavit meg elbulizta.
2014. szept. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Úgy hogy odabújik a lányhoz meg minden tehát nem barátian viselkedik.
2014. szept. 7. 12:44
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
A ruhát is felpróbáljuk ha lehet mielőtt fizetünk érte.
2014. szept. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Azèrt nem fizet mert egy paraszt. Én még akkor fizetek ha csak barátilag talizunk. Vagy elmegyünk fagyizni akkor is szerintem kicsit gáz, ha hagyom hogy a lány fizessen.
2014. szept. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
15%

pff első talin nekem ne bújjon a pasi !

az olyan buz.s dolog

már bocsánat

de a pasi legyen Férfi !

ne kiscica ....

2014. szept. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Jó...:D Itt a pénzről volt szó :D
2014. szept. 7. 12:53
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Alap udvariasság például, és ezt minden értelmes ember tudja, ha valakit meghívok, akkor az azt jelenti, hogy én fizetek. Más téma, ha ő ajánlja fel, hogy állja a részét, bár még akkor is gáz kicsit elfogadni, ha előre nem így volt megbeszélve és konkrétan a fiú volt a meghívó fél.


Tehát ha meghívok valakit, akár férfi vagyok, akár nő, akkor arra számolok, hogy én fogok fizetni, hiszen ezt jelenti a meghívás.


Persze sokféle helyzet van, pl. ha a randi csak egy séta és én éhes, vagy szomjas leszek és én mondom, hogy együnk, vagy igyunk meg valamit, akkor nem várom el, hogy a másik fizesse a fogyasztásomat, sőt, ha már az enyém volt az ötlet, esetleg felajánlom, hogy én hívom meg valamire.

2014. szept. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Én alapból el se várom hogy a srác fizessen helyettem.. nagyon kevés ilyen típusú pasi van. Szóval szerintem ha felajánlja akkor max annyit mondj h oké vagy hasonló de szerintem ne várd el.. a srác jellemére utalhat de sok ok lehet amiért nem akar fizetni
2014. szept. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

mai világba nem biztos, hogy baj, én azóta nem hívok meg nagyon nőket italra mióta megtudtam, h sokan ezt nem szeretik, mert olyan mintha "megvásároltam" volna vele az idejüket, és illendőségből maradnak csak beszélgetni, ebbe belegondolni is kellemetlen


meg ha belegondolsz elvisz valakit vacsorázni a srác, az legalább 10E ft -fővárosba gondolom még drágább-, ha csaj lennék én sem szeretném, hogy ismerkedési szakaszba ennyi pénzt rám áldoznának, mert még akármi lehet, kellemetlen na

2014. szept. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!