Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nyáron gólyatábor lesz....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyáron gólyatábor lesz. Nagyon be akarok vágódni a csajoknál. Még valami komolyabbat is össze akarok hozni. Hogyan tegyem ezt? Nem akarok túl nyomulós se lenni. Nem akarok szerénykedni, de nem vagyok csúnya szóval egy két jellembeli dolog kéne.14/f

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
legyél vicces,meg gyurj egy kicsit a nyári fürdőzés miatt
2010. jan. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Nagy szerencséd van, hogy ebben a világban lehetsz 14 éves! Mi nem tudtunk kérdezni senkitől, ezért legtöbben irigykedve bámultuk azt az 1-2 csajok kedvencét, hogy hogy a f@szba csinálják! Tehát: legyél vicces, de nem erőltetve, legyél közvetlen, de nem tolakodó, legyél kissé komoly is, de csak ha komoly a téma, legyél udvarias, vegyél észre olyan dolgokat, amik a kortársaidnak nem jutnak eszükbe.Pl dicsérd meg finoman a hajukat, a ruhájukat, az ékszerüket, a mosolyukat, a szemüket! Ne játszd meg magad, ezek legyenek a természetes viselkedésed elemei!
2010. jan. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja hát most azt tervezem ha megjön hogy felvettek aktuális suliba,egész nyárig hasra gyurok;)nem vagyok egy duci tipus,ugyhogy csak izmot kell építeni.
2010. jan. 18. 16:45
 4/12 A kérdező kommentje:
És hogyan ismerkedjek?Hogyan szólítsam meg őket.hogy találjak közös témát?Olyan suliba megyek ahol az emberek 3/4lány és hát akárhányszor voltam ott csak szépeket láttam.
2010. jan. 18. 16:48
 5/12 anonim ***** válasza:
21%
Ha nagyon beakarsz vágódni nézz ki úgy, mint egy emos, és hallgass SP-t.
2010. jan. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

amit az utolsó író írt az SZÖRNYŰ!!én is olyan idős vagyok mint te (csak én lány vagyok:P )és sztem undorítóak az emo-s pasik, és sok csaj ezt gondolja még hidd el!!!esetleg az nem aki emo-s...-.- egyébk. sztem amit az előzők leírtak azokat tartsd be! és hogy hogyan találj témát??egyszerűen kérdezz rá a családjára , ki mivel foglalkozi, hány testvére van, utána már mehet a komolyabb téma h hány pasija volt,szeretne-e,és ennél a témánál sztem levághatsz vmi FINOMABB (nem túl tolakodó) csajozós dumát.közben mindig mosolyog szemezgess, ha éppen jön az a kínos csend akk csak szemezz vele mélyen és mosolyogj rossz fiúsan vagy hogy mondjam :):)

remélem segítettem ;)

14/l

2010. jan. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ja utálom az emosokat... [link] ilyen stílust képviselek kevesebb izommal.vannak ilyen ötleteim hogy megkérdem milyen zenét szeretnek vagy ilyesmi,mert a rocktól a popig a discoig minden témában jártas vagyok:)ezalatt azt értem hogy nemtudom akár elmegyek egy kispál vagy egy tankcsapda koncertre és végig tombolom,de ha kell a tuc tucra rázom magam a buliba.
2010. jan. 18. 17:44
 8/12 A kérdező kommentje:
amúgy állandóan mosolygok és a szemkontaktussal sincs gond,inkább attól parázok hogy egy ismeretlenhez odamegyek.
2010. jan. 18. 17:45
 9/12 anonim ***** válasza:
hát szerintem ne legyél annyira felvágós, hogy állandóan rajtuk lógsz és nekik meséled el először h milyen rajos dolgot csináltál, osztálytársam ilyen h egyik legjobb haverját csak csajok előtt szivatja meg ilyesmik... na mindegy, és igen szemezz velük, dicsérd meg a szemüket, v bármit :P de azér poénkodj meg legyél vicces, de ha a téma úgy kívánja akkor legylk komolyabb, aztán mit tom én este menj át a lányokhoz üvegezni, vagy csak dumálni.
2010. jan. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
de nem akarom hogy átmegyek,aztán nagy csönd meg csak lenéznek...valami havert tuti beviszek a buliba . attol tartok lesznek 5ös csajcsoportok akik összetartanak meg minden és nehéz lesz egyet kirobbantani.
2010. jan. 18. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!