Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek az online...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az online társkereső oldalakról és az online ismerkedésről?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 16:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem hiszek benne, nagy kajli az egész. nekem hús vér pasi kell. eredetiben, élőben. de amúgy sima barátság az jöhet online :)
2010. jan. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16:05 Nem tilos velük találkozni.:D
2010. jan. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
az exem online talált magának egy ribit és egy éve együtt vannak ,én meg ott jöttem össze a volt barátommal és most ismeretem meg egy fiút akivel kezd kialakulni valmi remélem és nagyon jóba vagyunk és közel is lakik :)
2010. jan. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hol ismerkedjünk akkor,ha neten ne? Most több Nő- pasi ismerkedés randizás témakörét is végigjárhatnánk.Sok rosszat lehet hallani erről a netes ismerkedésről,hogy különböző programok által bizonyos emberek így akarják átverni a másikat és pénzt keresni..Regisztrálnak ,mint egy nő és valami program útján több embernek is visszaírnak...

De van ugye akik,hogy komolyan kimutassák szándékukat

sms el fizetnek,hogy igazolják ők tényleg igazi nők és ismerkedni akarnak.Online talán a nők is nyítottabbak

és ekkor egyedül van és nem a barátnőivel.Útcán sokszor

elmegyünk egymás mellett és főleg bezárkozva nem vagyunk nyíottak,mert nem ismerjük a másikat..

2010. jan. 18. 16:16
 5/13 A kérdező kommentje:

Hol ismerkedjünk akkor,ha neten ne? Most több Nő- pasi ismerkedés randizás témakörét is végigjárhatnánk.Sok rosszat lehet hallani erről a netes ismerkedésről,hogy különböző programok által bizonyos emberek így akarják átverni a másikat és pénzt keresni..Regisztrálnak ,mint egy nő és valami program útján több embernek is visszaírnak...

De van ugye akik,hogy komolyan kimutassák szándékukat

sms el fizetnek,hogy igazolják ők tényleg igazi nők és ismerkedni akarnak.Online talán a nők is nyítottabbak

és ekkor egyedül van és nem a barátnőivel.Útcán sokszor

elmegyünk egymás mellett és főleg bezárkozva nem vagyunk nyítottak,mert nem ismerjük a másikat..

2010. jan. 18. 16:18
 6/13 anonim válasza:
Attól függ...vannak oldalak ahol hamis hirdetések vannak feltéve.Eddig nincs is baj,megesik az emberrel hogy nem valós hirdetést néz.Na de a baj ott van hogy smst kell írni,az első ingyenes.Utána meg csak a pénzt húzzák le rólad,mert a képen látható személy nem is tud róla hogy hirdetésben szerepel,már csak ezért is büntethető lenne ez a tolvaj cég,a másik meg hogy nem is európai az illető legtöbbször.Mesélhetnék még...lényeg a lényeg...ahol ilyen meg olyan díjakat kell fizetni az nálam startból ki van húzva.Az emelt díjas sms alapú ismerkedős oldalak meg egytől egyig kamu hirdetések
2010. jan. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Magyar társkereső oldalak:

love.hu

parom.hu

startrandi.hu

talalka.hu

lovebox

nők lapja

rtl randi


Melyikeken vagytok fent és mi a véleményetek róluk,melyik a legjobb magyar társkereső oldal?

2010. jan. 18. 16:39
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem az internetes társkeresés elég testidegen,én is regisztráltam,de már bánom semmi értelme.
2010. jan. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi rossz. Nagyon sok jól szituált, tanult ember ismerkedik így, mert egyrészt sokat dolgozik, másrészt nem szeret szórakozóhelyen ismerkedni.Lehet komoly kapcsolatot találni, legalábbis én boldog vagyok így.Pedig távkapcsolat a miénk, és még sok akadály van előttünk, mégis úgy érzem, sosem voltam még ilyen szerelmes!Szóval azzal, ha megpróbálod, semmit nem veszítesz:)
2010. jan. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

én sem hittem sokáig a netes ismikben, de ma mar mas a szitu. nagyon sok pasi és csaj ott ismerkedik.

21 vagyok, igaz eddig csak két pasim volt, de mindkettő netrol. a lényeg h mutatok képet egyből, h lassak ki is vagyok.

volt olyan akivel honapokig irogattam és taliztunk kiderült h egy taho. volt h pasi nem jött el...:(

első kapcsimkor mondtam h talizzunk most ha télleg komolyan gondolja. és komolyan gondolta ott volt, én is. és együtt voltunk.

masikkal kb 1 honapot irogattam és minden ok volt.

sajnos már egyik sem tart, de nem ez végett.


love.hu-n is ismiztem de abbol még nem lett tali, de egy netes baratság igen.

chat.hu-rol volt az első pasi.


a másik myvip randi. lényeg h irogass nekik msn-en hogy lassak h érdeklődsz irantuk ne azt várd h a csaj irjon.

2010. jan. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!