Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam meg a fiúnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a fiúnak?

Figyelt kérdés

A srác 1 évvel idősebb tőlem, a sulinkba jár. Tavaly velük voltunk osztálykiránduláson, elég jól elhülyültünk, viszont ez odáig fajult, hogy a gyerek szerelmes lett belém. Azóta irkál nekem, az iskolában is mindig bámul, folyton el akar hívni a többiektől stb..de nekem egyáltalán nem tetszik. Sem belsőleg, sem külsőleg. Abszolút nem az esetem, pláne, hogy a mellkasomig ér nekem. És ma elhívott randizni, én meg bepánikoltam és azt mondtam, hogy gondolkozok rajta és majd délután írok neki, de nem írtam.

Most emiatt szar ember vagyok?:S Mit kéne neki mondanom? És hogyan?


2014. szept. 9. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább mond meg neki a frankót, ne hülyítsed.
2014. szept. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem irigyellek, kérdező... Ha kell segítség, írj privibe.
2014. szept. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy szar, csak bepánikoltál és nem akartad megbántani, nincs ebben gáz.

Sajnos muszáj lesz megmondanod neki az igazat, de akkor tapintatosan. Mondd neki, hogy nagyon kedves srác, de sajnos te nem szeretnél tőle semmit. Reméled, hogy talál valaki mást, stb...Próbálj tapintatos maradni, vigyázz, hogy fogalmazol, mert ilyenkor hamar megbántódik a másik fél. :/

2014. szept. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :))
2014. szept. 9. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!