Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy szürjem ki azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szürjem ki azokat a lányokat akiket csak a pénzem motivál?

Figyelt kérdés

Sokszor már az első randin észreveszem a bocsánat a kifejezésért de pénzéhes lányokat. Egy időben próbálkoztam azzal, hogy sétálni vittem a kiszemeltet, véletlen se kocsival mentem nehogy meglássa stb. Csak ugye ez nem mehet a végtelenségig ha haza hoznám akkor kibújna a szög a zsákból. Nem sétálgathatok egy parkban 5-10x alkalommal, hogy kiderüljön valóban érdeklem e és nem csak elvakítja a pénz. Ha eljátszom, hogy szegény vagyok vagy átlagos fizetésem van akkor meg hazudok, annak se lenne jó vége. Lehet paranoiás vagyok de eddig mindig rosszul jártam ha a lány megtudta milyen körülmények között élek. Mit tegyek, hogy biztosra mehessek?


Neharagudjatok ha néhol nem egészen jó a fogalmazásom vagy helyesírásom. Sajnos még nem vagyok Magyar állampolgár de igyekszem, hogy az lehessek!


2014. szept. 9. 17:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Te is egy pénzéhes ember vagy így egy pénzéhes csajt fogsz kapni.
2014. szept. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
sajnos ha pénzed van,csajod van (meg barátaid) ahogy a mondás van.nem nagyon tudsz mit tenni sajnos,de ha észreveszed h csak a pénzed kell nekik,szakíts!off-és a helyesírásod és fogalmazásod itt sok szín magyar írásait felülmúlja
2014. szept. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

pedig ha a pénzeddel akarnál csajozni,akkor ez a legmegfelelőbb ország :)


de így a legsza*rabb választás.

2014. szept. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kisegíthetnél engem kedvességből és akkor kevesebb pénzed lenne, nem kéne hazudnod és problem solved, de mivel ez nem fog megtörténni, ezért csak sok sikert kívánok.
2014. szept. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem értem a tapló hozzászólásokat, főleg hármasét. Szerintem ezt csak türelemmel tudod kiszűrni, előbb utóbb elkezdenek sipákolni valami drága ajándékért, stb.
2014. szept. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Elárulom a titkot. vegyél egy suzuki swiftet. a régit. 2-3 kilóért már vannak jók. Amelyik csaj beül a swiftedbe, az nem a pénzedért van veled, nyugodt lehetsz :)
2014. szept. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A sok lúzer kistini irigykedik, akik egy bambit se tudnak fizetni a randin a lánynak.


Amúgy miért gondoljátok, hogy ezen a fórumon az iskolából éppen hazaért, anyuci által jól megetetett piheszakállú kölykök vannak csak jelen?

2014. szept. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ettől ne félj. Jót tesz a női libidónak.
2014. szept. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Nem vagyok pénzéhes csak szeretnék megadni mindent a ma még nem is létező családomnak, hogy az én gyerekeimnek ne kelljen álmodoznia arról, hogy milyen a tej íze mint nekem és a testvéreimnek gyerekkorunkban. Apukám már nem él de amíg élt se tudott "pénzelni" az autógumi gyàr àltal nyújtott alamizsnából.


A gond az, hogy az ismerkedési fázis legelejém szeretném kiszűrni azokat akiket a vagyon motivál

2014. szept. 9. 18:19
 10/14 anonim ***** válasza:
nézzd meg az amerikába jöttem című filmet :)
2014. szept. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!