Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

16F

Tetszik egy lány, bejelöltem Facebookon, vissza is jelölt, még úgy sose találkozunk

De néha elsétálunk egymás mellett, én kezdetben nem mertem köszönni neki mert mindig leblokkoltam ha megláttam, most már szégyenből nem merek neki köszönni

Lehet hogy azt gondolja rólam hogy bunkó vagyok, és ha mégis ráköszönök nem fog visszaköszönni?

Mit kéne tennem?



2014. szept. 10. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
az, h bejelöltétek egymást nem azt jelenti h köszönőviszonyban vagytok
2014. szept. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan rakoszonhetsz, szerintem. Elsore lesz csak fura, mondjuk ha kicsit tavolabbrol latod inthetsz neki lazan, vagy valami. Utana mar rendben lesz.
2014. szept. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké, köszi #2-es
2014. szept. 10. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!