Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan randizzak?

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés de tapasztalan vagyok ....


kösz a válaszokat 15/F



2014. szept. 11. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:

1. lépés: várj még legalább őt évet

2. lépés: tedd fel újra a kérdést

2014. szept. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hívd meg valamire a csajt ( ne sörre :D ). Aztán vidd el sétálni, andalogjatok egy kicsit, dicsérd meg a külsejét, de ne túl nyálasan és ne túl sokszor. És ha vége felé közeledik a randi, úgy érzed, hogy a lány is benne van csók. ( én így szoktam csinálni, pedig öreg vagyok 25F ).
2014. szept. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nő nemű lénnyel vagy netán b*zi vagy?
2014. szept. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1-es: 15-16 évesen már én is randiztam a szexhez várjon még 2-3 évet, de randizni ilyenkor is tökre lehet és érdemes is! 25F
2014. szept. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha valóban tetszik egy lány, akkor mosolyogj rá sokat és nézz a szemébe sokszor, sokáig, de ügyelj arra, hogy ne vágj eszelős képet, mert az megrémítheti a szerencsés hölgyeményt.

Mindig legyen B terved a programokat illetően és legyél határozott. A határozott nem egyenlő az akaratossal.

Legyél meglepő. Tegyük fel például, hogy már találkoztál a hölgyeménnyel vagy tartalmasan beszélgetettek. Ez esetben vigyél neki egy szál virágot és fűzz hozzá valami kedves megjegyzést: "Ezt azért kapod, mert a múltkor olyan jól elbeszélgettünk." "A múltkor annyira aranyos voltál, hogy ezért mindenképpen adnom kell egy szál virágot." Felmerülhet benned a kérdés, hogy miért kell ilyen nyálasan átadni egy gyomot, de azt hiszem, hogy jó okom van ilyet tanácsolni: ezzel tudatod vele, hogy mennyire odafigyelsz rá és értékeled a cselekvéseit és ezt nem is félsz kimondani. Ugye mégiscsak hatásosabb így odaadni egy virágot, mint csak úgy odanyomni a kezébe két puszi kíséretében? :D

De a legfontosabb - és egyben a legalapvetőbb is szerintem - az őszinteség. A virágot is csak akkor add így át, ha komolyan úgy gondolod, hogy aranyos volt vagy komolyan jót beszélgetettek.

Hirtelen ennyi jut az eszembe és őszintén remélem, hogy tudtam segíteni. ;)

2014. szept. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!