Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt most mire véljem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most mire véljem?

Figyelt kérdés

(Bocsesz elég hosszú lett. /: )

Van egy lány. Ő 15. Én 16. Tavaly nyáron ismertem meg, és egyből megtetszett. Jól ki is jöttünk, de nagyon kevés önbizalmam volt, ezért csak idén, (júliusban), vallottam be neki, hogy tetszik. Erre persze először nagyon összezavarodott először, de később visszautasított. Egyébként nem panaszkodhatom, nyilván maga a kosár nem esett jól, de a csaj nagyon rendes meg korrekt volt. Én ezzel, úgy gondoltam, hogy a dolog le van zárva kettőnk között, esetleg még barátok lehettünk volna, de nekem személy szerint, és ahogyan ki vettem akkor neki is, kellet volna egy adag idő amíg, ne feszengtünk volna amikor egy társaságban vagyunk.


Mindezek után küld ma nekem egy meghívót a "Hódítás éjszakájára". (Ha rákeresel akkor facebookon meg lehet nézni, hogy az miaz. O_o) Fogalmam sincs hogy ezzel mit akar. Mert nekem az jött le, hogy vagy mégis össze akar velem jönni, ami bár nem lenne rossz, de annál inkább meglepő az eddigiek alapján, vagy valahogy így akarna kárpótolni, hogy akkor csak találok valakit, de az meg rohadt megalázó volna. (De most gondolj bele, a csaj aki kikosarazott, sajnálatból segíteni akar. Ok, hogy azt mondta, hogy am. tényleg nagyon jó barátnak tekintett, de akkor is...)


Ha bárkinek volna bármi ötlete, hogy mit akarhat ezzel az egésszel, az pls írja meg köszönöm.

F/16



2014. szept. 12. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne bonyolítsd túl. Csak egy szimpla meghívó. Ha komoly szándéka lenne vele, valószínűleg személyesen hívott volna el. Az is lehet, hogy minden ismerősének elküldte, hátha érdekel valakit.
2014. szept. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#es Nem! VAn egy rakat közös ismerősünk, (köztük pár BBF esélyes) és egy sincs meghívva.
2014. szept. 12. 20:34
 3/3 anonim ***** válasza:
A Hódítás éjszakája egy rakás szar. A rendező küldi a meghívókat az által, hogy a szerencsétlen felhasználó rátalál az oldalra. Belemászik a profilokba és szétküldi mindenkinek. Nem egy embertől olvastam, hogy az a vacak egyetemi professzorának küldött ilyen vackot.
2014. szept. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!