Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire véljem ezt a viselkedést?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt a viselkedést?!

Figyelt kérdés
Egy sráccal elkezdtünk randizgatni, minden rendben van vele kivéve egy valamit: nagyon spúr, vagy nem tudom de első randin mindketten fizettük a saját italunkat, a másodikra már pénzt se hozott ezért nekem kellett fizetni... nekem tényleg nincs bajom ezen kívül ezért nem tudom hogy ezt fogadjam el, vagy jelezzem-e és hogyan..?

2014. júl. 31. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem értelek titeket csajok. Én többször amiatt kaptam negatív megjegyzéseket, hogy mindent én akartam fizetni a randin...
2014. júl. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

neked kellett fizetned az övét is? az még egy dolog hogy feleztek, de azért ez túlzás az elején

később persze lehet felváltva, de ez így elég fura

beszéld meg vele, hogy ezt most ő hogy is gondolja

2014. júl. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pedig az egy szuper gesztus! És nagyon kellemetlen amikor a lány rákényszerül hogy fizessen.
2014. júl. 31. 23:35
 4/8 A kérdező kommentje:
Mert szerinted ez azt jelenti hogy nem jöhetek szóba nála barátnőként?
2014. júl. 31. 23:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha téged zavar akkor beszélj vele. Vagy menjetek olyan helyre randizni ahol nem köll fizetni. xD
2014. aug. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy csóró a csávó. :D De attól még nem biztos, hogy rossz ember!
2014. aug. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :D
2014. aug. 1. 01:09
 8/8 anonim ***** válasza:

HA tényleg akarna, akkor venné a fáradtságot és fizetne így viszont kihasznál. A fiúk fizetnek ez egy íratlan szabály.

Ha elmegyek randizni vkivel, de nem tudom, h most hányadán állunk egymással, persze, h rákérdezek, h osztozzunk-e a számlán. Ha azt mondja igen, akkor veszett fejsze, tudom, h ebből nem lesz semmi, mert barátok osztoznak a számlán.

Ha persze kapcsolatban vagy az más, akkor felesben megy.

LÉGY ERŐS ÉS NE ENGEDD, H KIHASZNÁLJANAK.

2014. aug. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!