Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most csak jatszik velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most csak jatszik velem?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lanyt. Nagyon aranyos egyszer talalkoztunk, de nem volt csok. Viszont hivtam mar masodik randira, de mindig kozbe jon neki valami es nem tud eljonni.

Tegnap megkerdeztem, hogy "Mar nincs kedved velem talalkozni?"

Erre azt irta, hogy "Szeretnek meg talalkozni"

Szoval nem ertem es mar ket honapja ismerem.

Nem olyan lanynak ismerem, mint aki hulyitene, de kikerem a velemenyetek.

18/F

A holgy meg 17/L


2014. szept. 13. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha akarna, tudna rád időt szakítani.
2014. szept. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy o mondjon egy idopontot, mert mar nagyon szeretned latni...lehet ha azert utasitott vissza, mert tart valamitol... esetleg finoman azt is megtudhatod, hogy vannak gatlasai?
2014. szept. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mellesleg tudod hogy van...csak arra nincs idonk, amire nem szakitunk :)
2014. szept. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Irj neki vissza: Oke, szolj amikor raersz es talizunk.

Ennyi.

Es addig ne keresd amig o nem fog. Ha akar valamit elobb utobb ugyis jelentkezik.

Ha meg nem hallassz felole, akkor az nyilt jele annak, hogy NEM AKAR SEMMIT toled!

De az is lehet hogy meg gyerek es nem tudja eldonteni mit akar vagy mit nem. Adj neki egy het szunetet, hogy gondolkozzon, aztan egy het mulva egy ujabb uzi, es ha arra is negativan reagal akkor ez mar kuka...

2014. szept. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!