Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert van az, hogy baratok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy baratok voltunk, de mar nem, mert elmondtam neki, hogy tobbet erzek? Nem tortent semmi kozottunk, de megsem tudom elfelejteni. Lehet, hogy az a "semmi" is sokat jelentett nekem

Figyelt kérdés
Regota baratok vagyunk mar,de par honapja elkezdtunk nagyon egymassal foglalkozni,erintesek,mely beszelgetesek,napi szinten beszeltunk. Es most mar nem. Felreertettem az egeszet. Elmondtam neki. Elutasitott. Rosszul erintett. Pedig semmi sem tortent kozottu k. De nagyon rossz. Meg mindig ugyanugy szeretem. Hogyan felejthetnem el? Osztalytarsak vagyunk :( latom,hogy a legjobb baratnommel vihoraszik. Figyel ra,velem ezt mar nem teszi. Testem-lelkem erotlen lett...
2014. szept. 14. 00:32
 1/6 anonim válasza:
szerintem ne öld meg magad
2014. szept. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt mondják, egy egy fiú és lány között addig működik a barátság, amíg az egyik fél többet nem akar... Ez az esetek 80 százalékában igaz.
2014. szept. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Soha ne próbád meg osztálytárssal,ez nem vicc.Ritkán lesz jó a vége.
2014. szept. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, nekem is volt kb ugyanilyen, 1 hónapig valóban borzalmas volt, szinte élni nem akartam. Utána lassan, de elfogadtam a dolgot. Egy idő után elfelejted. Első szerelem lett vna? Hány éves vagy? Mióta nem sikerül elfelejtened?
2014. szept. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
még mindig nagyon rossz. :( minden nap látom....
2014. okt. 16. 19:57
 6/6 A kérdező kommentje:

hmmmm.. elmúlt. :)

már nem gáz,visszaállt a normális légkör kettőnk között,nekem is van valakim meg neki is alakul valami a fent említett csajjal :D duplarandira nem fogunk menni úgy érzem,de van remény egy ilyen helyzetben,el leheet viselni :)

2015. febr. 24. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!