Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresőn első levélre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn első levélre válaszoló nőknél honnan lehet látni, hogy érdeklődik, vagy csak udvariasságból írt vissza?

Figyelt kérdés

Sokszor megdicsérték, hogy frappáns a levelem, meg jófej vagyok, de ezen kívül nem írtak se saját gondolatot, se kérdést, semmit. Innen nehéz továbbmenni, és nem is tudom, szabad-e/érdemes-e.


Mondhatjuk, hogy azzal kell folytatni, aki érdeklődőbb választ ír, de ilyennel hónapok alatt se találkoztam, és tegyük hozzá, hogy nem is várhatjuk el, hogy a másik fél szakértő legyen a kommunikáció/levelezés terén. Talán nem is direkt csinálja.


2014. szept. 14. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Udvariasságból sose írnak vissza.És egy üzenettől nem dobnak hátast és teszik szét a combjukat.
2014. szept. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha belemegy a telefonszámcserébe,majd a találkozás is jólsikerül....Hidd el,amíg nincs 1-2 találkozó,addig nem lehet tudni.
2014. szept. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én mindig válaszolok pusztán udvariasságból. Nekem általában egyértelműen ,, ismerkedünk?" levelet szoktak írni amire egyértelmű választ szoktam küldeni, de volt példa rá hogy írtak nekem csak úgy beszélgetés formában, amire én reagáltam udvariasságból, de a másik fél számára itt nem volt magától értetődő érdeklődöm-e. Nagyon egyszerűen megoldotta a srác, megint írt és még rá is kérdezett mit gondolok.

Szóval szabad-e? Hogyne lenne szabad. Érdemes-e? Nem tudod amíg meg nem próbálod.

2014. szept. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Most bunkó leszek és minden pasi, aki olvassa a válaszomat átkot fog rám szórni, de az a helyzet, hogy, ha nekem nem tetszik egy pasi a képről vagy az adatlapja alapján, nem tesz jó benyomást, akkor akármilyen frappáns üzenetet írhat, nem fogok neki visszaírni. Persze ez nem minden esetben igaz, de általában így van.


Szerintem ezért mondjuk nem kell elítélni, mert szíve joga az embernek, hogy kinek ad esélyt egy kapcsolatra, kinek nem és rengeteg nő van még a világon, szóval, ha az egyik nem oké, akkor másiknak kell írni és addig-addig kell írni, míg valaki be nem kapja a legyet. ;) :)


24/L

2014. szept. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, te kivétel lehetsz. Tapasztalatom szerint a nők 99%-a nem is nézi meg az adatlapot. Maximum 4-5 levél után, ha már nagyon unatkozik a levelekre várva.
2014. szept. 17. 06:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Micsoda baromság. (3. válaszoló vagyok) én is mindig megnézem az adatlapot, és nálam is az a döntő. Természetesen fotó és a többi. Nekem például kikötés hogy ne dohányozzon ami meg általában rögtön kiderül belőle.
2014. szept. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Trágár, támadó szemléletű komment, énközpontúság... Hidd el, hogy nem csak te vagy ott, és míg te csak a saját magad viselkedését látod, én több nőét is. A második fele meg teljesen abszurd. Egy dohányos soha nem fog egy nem dohányosra ráírni (hacsak az nem volt lusta kitölteni az adatlapját), hiszen nem hiányzik neki plusz egy ember, aki terrorizálja.
2014. szept. 18. 08:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki mondott olyat hogy rám írnak, csak egy példát hoztam fel rá hogy mennyire praktikus megnézni a másik adatlapját. Egyébként meg nem gondolom hogy feltétlenül így lenne. Engem zavarna ha dohányzik a párom, de nem biztos hogy fordítva is így van.
2014. szept. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
S még mindig nem gondolom hogy a nők 99% nem nézi meg az adatlapot csak 4-5 levél után, ettől függetlenül bizonyára vannak, már csak abból is látszik hogy elég sokan itt keresnek partnert ami mutatja mennyire nincs igény adatlapra.
2014. szept. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!