Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el egy csajnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el egy csajnak hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Elég jól ismerjük már a másikat,jól levagyunk ketten csak én többet akarok mint barátságde viszont félek hogy ha elutasit akkor a barátságnak is vége :S
2014. szept. 14. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Aki mer, az nyer:D
2014. szept. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

Csak így ahogy nekünk.

F:Szia!

L:Szia!

F:Beszélhetünk?

L:Persze.

F:Nagyon megkedveltelek.

L:Én is téged!

F:De én mélyebbre szeretnék menni ebben a kapcsolatban.Többet szeretnék mint egyszerű barát.Szeretnék az életed része lenni mint párod, társad!Esetleg van kedved megismerni jobban?Megpróbáljuk?

.............

Majd kiderül mit mond.

2014. szept. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

,,Szia!Eljössz velem egy randira?"

Ezzel semmit nem vesztesz!

2014. szept. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hívd randira, de nyíltan, ne ködösíts. A válaszából kiderül, hogy kölcsönös-e az érdeklődésed vagy nem. Ha megpróbálod, a legrosszabb, hogy visszautasít, de legalább nem fogsz egész életedben azon rágódni, hogy mi lett volna, ha.
2014. szept. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De ha visszautasít úgy a barátságnak is vége lenne nem?:/
2014. szept. 14. 23:41
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor barátkozol mással. Sok kedves ember van, és barátot könnyebb találni, mint szerelmet.
2014. szept. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire nehéz nektek úgy, hogy tudjátok, hogy az egyik fél részéről több van. Biztos, hogy nem lesz ugyanolyan.

Ha viszont nem utasít vissza, az jó, nem?

Igazából bármi jobb, mint őrlődni. Én mondjuk vettem már észre, ha valaki többet kezdett érezni, csak nem mert, én meg persze nem éreztem többet, és kicsit kellemetlenek az ügyetlen próbálkozások, mert én csak nem kérdezhetek rá, hogy mi a fene van, annak kellene bátornak lennie, aki többet érez. Én kész vagyok hülyét is csinálni magamból, ha többet érzek, jobb, mint őrlődni, akkor is, ha elutasítás a válasz.

2014. szept. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Total mindegy mit mondasz neki.ha van penzed akkor sikered lesz.Ha nincs penzed de vonzo arcod van akkor fel sikerl.Ha egyikse akkor bukta:)
2014. szept. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha elutasít, szinte biztos, hogy vége a barátságnak. Emiatt ne is aggódj.
2014. szept. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül lesz vége a barátságnak. ez attól függ hogy őt mennyire zavarná
2014. szept. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!