Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Furcsa helyzetbe kerültem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa helyzetbe kerültem, találkoztam egy lánnyal, akivel úgy megértjük egymást, hogy azt korábban sosem gondoltam volna, viszont külsőre nem igazán az esetem, mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Csak rá gondolok, nem tudom kiverni a fejemből, nagyon összepasszolunk, de teljesen más, mint azok a lányok, akik akik nekem tetszenek. Telt, pedig mindig is a vékony lányok tetszettek. Nem tudom, hogy összejöjjek-e vele vagy ne, zavarna, hogy nem az esetem, de képtelen vagyok másra gondolni, annyira megértjük egymást.


Nem, nem vagyok egoista, sem felszínes mielőtt még valaki nekem esne, egyszerűen nem az esetem külsőre, más is volt már így?


Ti mit tennétek?


2014. szept. 15. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy kérdés van. Attól még tetszhet, hogy más az eseted, tehát tetszik vagy nem?Ha nem tudod kiverni a fejedből, akor nyilván igen. Ha ennyire összepasszoltok, kár lenne veszni hagyni, adni kella dolognak egy pár randinyi esélyt. A randi még nem járás, az alatt eldöntheted, hogy mit akarsz. Mellesleg, lehet, hogy ő sem akar tőled semmit, mert te se vagy az esete...
2014. szept. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mr.Wolf válasza:
100%
kérlekszépen ezen jómagam is át estem :) és meg kell mondjam a kérdésedre a válasz jöjjetek össze egy próbát megér hidd el
2014. szept. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!