Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha 3. alkalommal találkoztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 3. alkalommal találkoztam egy lánnyal akkor már kellett volna csóknak lenni?

Figyelt kérdés

Az van hogy soha nem volt még barátnőm és most van egy lány akivel már 2x találkoztam, ma harmadszor...de olyan vagyok kb mintha a testőreként sétálnék mellette, de nem merek hozzáérni vagy ilyesmi..meg nem is beszéltünk soha olyan témáról hogy kettőnkről mivan..nem tudom mit csináljak??


És még annyi kérdésem lenne hogy mért mondják azt hogy "majd eljön a pillanat?" ezt én soha nem érzem..meg alapból egy kicsit gyerekes vagyok, szóval nem úgy viselkedek mint egy férfi...pedig kinézetre az vagyok(elvileg) mert már 3 éve csak a kondizással foglalkozom szinte...És nem ismerem milyen ellazultnak meg hanyagnak lenni...napirendem van meg ilyenek. De hogyan kell viselkedni egy nővel meg miről kell vele beszélni?

Am 20 vagyok.

A lányt úgy ismertem meg hogy bejelöltem facebookon és ő meg elhívott találkozni már 3,-szor is, szerintetek azt várja hogy csináljak vele valami "nagyfiúsat" vagy mit?


2014. ápr. 6. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy szeretne valamit. Egyébként már második randi sem lett volna (pláne nem kettesben). Szerintem kezdeményezz minél előbb mert hamarosan meg fogja unni.
2014. ápr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nincs semmi, amit "kell"... Mi az első randin csókolóztunk, a másodikon lefeküdtünk...
2014. ápr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De hogyan kell kezdeményezni?
2014. ápr. 6. 18:02
 4/11 anonim ***** válasza:

még a lány hívott el randizni?!o.O


ez igen! én bezzeg a ronda külsőm miatt mit meg szenvedeke egy nyamvadt találka összehozása miatt is, így nem is tökölhetek, ha simpi a lány meg kell csókolom első randin, mert másodiknak esélye igen csekély, de te valami ritka helyes gyerek lehetsz, ha még nem koptatott le a csaj...

tanulj meg férfi lenni és csókold meg, különben meg fog unni és valami tökösebb kan cigánnyal lelép

2014. ápr. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

vagy hatalmas szerencséd van, hogy a csaj még nem unt rád és koptatott le, vagy a lány hülye hogy még rád fecsérli az idejét....


Tudod kinek kéne egy ilyen töketlen....


hogy lehet olyat kérdezni 20 évesen hogy hogy kell kezdeményezni egy lánynál. Mondjuk csókold meg...


Komolyan, ha szexre kerülne a sor, akkor is arra várnál hogy majd a lány megerőszakol?


Vagy amikor évek óta tartó párkapcsolatod van, majd a nőnek kell megkérni a te kezedet köves gyűrűvel?


Legyél már férfi az ég szerelmére...

2014. ápr. 8. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Már mindegy, már "lekoptatott"

Nem válaszol..

Bárcsak adna mégegy esélyt :(

2014. ápr. 8. 11:16
 7/11 anonim ***** válasza:
nem csodálom hogy lekoptatott...
2014. ápr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
É sem csodálom...de itt a megoldást kéne leírni nem döglött lóba rúgni..hidd el én is egy szerencsétlennek tartom magam.
2014. ápr. 8. 18:19
 9/11 PearlDiver ***** válasza:
Bókolj neki, karold át a derekát, nézz a szemébe, simítsd végig a karját... és igenis próbáld meg elkapni a pillanatot, ami tökéletesen alkalmas, hogy megcsókold!
2014. ápr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hívd fel, mondd meg neki, hogy múltkor elfelejtettél valami nagyon fontosat és csak személyesen tudod elmondani. Amikor találkoztok, megkérdezi mi volt az a fontos dolog. Megcsókolod és aztán hozzáteszed, hogy elfelejtetted ezt a nagyon fontos gesztust.;)
2014. ápr. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!