Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem élveztem az első csókot:o...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem élveztem az első csókot:o kicsi vagyok még hozzá, kinövöm? 16/L

Figyelt kérdés

Először csókolóztam életemben, és egyáltalán nem élveztem... Nagyon fura érzés volt, nem is akartam mégegyszer...

Kinövöm majd ezt vagy mit csináljak??



2014. szept. 17. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy csak a fiú volt béna.
2014. szept. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olyannal csináltad, aki iránt vannak érzelmeid?
2014. szept. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet h nem voltál belé igazán szerelmes. Velem is ez volt és a következő barátommal jó volt :)
2014. szept. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, első szerelem volt...

Lehet hogy csak túlparáztam nem tudom...

2014. szept. 17. 18:47
 5/7 anonim ***** válasza:
hát azt se csinállja elsőre mindenki profi szinten, lehet csak sok volt a bénázás azért nem élveztétek :)
2014. szept. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem élveztem kifejezetten, de attól még jó emlék. Később még élvezheted, akár vele mert rájössz / rájöttök, hogyan jó, vagy mással, mert lehet csak az aktuális barátoddal nem élvezed.
2014. szept. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez talán azért van, mert egy ajak ha érintkezik egy másikkal, még nem fog történni semmi. Könyörgöm, ennyi erővel megcsókolhatod a saját kezed, az is ugyanúgy érintkezik az ajkaddal, mégsem fogsz különleges dolgot érezni. Mégis mit vártál? Mi történjen? Nem csoda hogy nem élvezted, ha nem volt mit élvezned.
2014. szept. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!