Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves vagyok. Most van az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok. Most van az első párkapcsolatom. Kicsi parázok a csókolózástól. Adnál néhány tippet hogy hogyan csináljam jól?

Figyelt kérdés

2013. jún. 3. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De cukiiiii :3
2013. jún. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne parázz, jönni fog magától
2013. jún. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
ilyenkor elgondolkozok. pár kérdéssel ezelőtt egy 14 éves lány teherbeesésről kérdezett. De megnyugodtam, hogy vannak olyan 14 éves lányok is, akik még a csólolózástól félnek :D (mert ugyebár ez lenne a normális)
2013. jún. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, annyira szeretem az ilyen kérdéseket. :D

Először is. ne izgulj! :) Én azt vallom, hogy elsőre (sem) lehet elrontani, sikerül, ahogy sikerül, idővel mag majd úgyis belejössz. :))

2013. jún. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
6%

Én adok neked leckéket pici szívem.


Üdv Feri bá'

2013. jún. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Emberek ***** válasza:
74%

at egyetlen és legfontosabb szabály:

ne parázz rá! olyan lesz amilyen lesz. minél többet csinálod annál több tapasztalatod lesz benne, és utána könnyebb lesz már

2013. jún. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

hát öleld át a lány derekát, és húzd magadhoz közel:)

értékelni fogja:))

2013. jún. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 HotChoc ***** válasza:

De aranyos vagy :D

A csókolózáshoz sok tippet nem lehet mondani, de előszörre gondolom nem akarod "letámadni" a másikat, szóval ne szorítsd rá nagyon a szádat az övére, illetve igazat szóltak itt előttem: ne görcsölj rá! Nemsokára belejössz, rá fogsz érezni! ;)

2013. jún. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán, fiú vagy vagy lány? :-D

Amúgy semmi gáz, jönni fog magától. Először inkább csak szájrapuszit adj, aztán jöhet a csók is.

2013. jún. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én 13 múltam ne csókkal kezd hanem szályrapuszival én legalábbis azzal kezdtem és az nagyon jó volt melyik városban laksz ?
2013. jún. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!