Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mit tennétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit tennétek, ha a kiszemeltetekről kiderülne, hogy mtf? (Eredetileg fiúnak született)

Figyelt kérdés
2014. szept. 18. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát első körben meglepődnék.
2014. szept. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ömm meglepő lenne, de ha tényleg tettszik, és lánynak érzi magát meg minden tehát semmiben nem külömbözik csak abban hogy régebben más volt akkor szerintem el lehetne fogadni
2014. szept. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megkétdezném, hogy kisebb vagy nagyobb farka volt-e, mint nekem xd
2014. szept. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az végül is tök jó mert nem áll fen a terhesség lehetősége.
2014. szept. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kirázna a hideg és otthagynám, megszakítanék vele minden kapcsolatot. és utána elgondolkoznék hogy én voltam ennyire hü**e hogy nem vettem észre.
2014. szept. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Kedves utolsó: hidd el, nem vennéd észre, ha akarnád sem.
2014. szept. 18. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!