Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy srác, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

0913 kérdése:

Tetszik egy srác, de nem tudom mit tegyek. Szeretném elmondani neki, mert nagyon nyomja a lelkemet, de félek, hogy, hogy reagál. Eredetileg az osztálybulin akartam elmondani neki ami 50 nap múlva lesz, de nem bírok várni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. márc. 29. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Fejleszd ki az AIDS ellenszerét.
2012. márc. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondd el neki és kész.Essél túl az ilyesmin,mert minél tovább tartod bent annál rosszabb lesz neked lelkileg.Nem kell vele egy percet sem várni,és végképp ne félj attól hogy mit reagál rá,úgy is megtudod ha megkérdezed.:)
2012. márc. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg a LOVELY COMPLEX-et, csak huszonvalahány részes....

Tanulsz belőle...

2012. márc. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!Hát szerintem ne várd ki azt az 50 napot,mert irtó sok!!!

Beszél vele minél hamarabb, mert ha pozitív lesz a visszajelzése,akkor minden rendben van,ha meg esetleg negatív,akkor nem marcangolod tovább magad!

Bátorság!!!!;)

2012. márc. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én megtanultam már,hogy,ha valaki tetszik,akkor szóljak neki,merjem kimutatni... Igy volt a barátnőmmel is,fél évig szenvedtünk,kinlódtunk. Aztán 1 bulin összejöttünk,és kiderült,hogy már erre vártunk mind a 2en fél éve..


17/F

2012. márc. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!