Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A randi után mennyi ideig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A randi után mennyi ideig várjak míg ír nekem?

Figyelt kérdés
Mikortól felejtős a dolog? Szerda este volt a randi. Ma reggel írtam neki email-t(lehet hogy ez hiba volt?

2014. szept. 18. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Én már 1 hete nem írok rá... ez se jó opció.
2014. szept. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Korotok?
2014. szept. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
23 évesek
2014. szept. 18. 21:22
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
az íratlan szabály szerint a férfi 3 napot vár. Persze ezt nem kötelező betartani, sokan talán nem is ismerik, vagy nem érdekli őket. Igazából kommunikáljatok, amikor nektek jólesik. Azt se írja elő törvény, hogy a nőnek addig csendben várakoznia kell, de tény, hogy a pszichés hatása előre mozdítja a dolgokat.
2014. szept. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 ez hülyeség, mert valami filmben ezt mondták.

Úgy bírom az ilyen szabályokat, ez is csak arra jó, hogy behülyítsék az embert. Sosem szerettem, ha szabályhoz van valami kötve ilyen téren.


Akkor írsz mikor úgy érzed, ezen ne görcsölj. Majd ír, ha tud, lehet elfoglalt, vagy ki tudja. És nem, nem volt hiba. Azt, hogy mikortól felejtős, neked kéne érezned, hogy milyen volt a randi, hisz te voltál ott, nem mi.

Foglald el magad, ne ezen agyalj.


Nekem anno nem kellett várnom, már aznap irt sms-t, és én is neki, legalább tudtam, hogy az úton nem volt semmi gond és szerencsésen haza ért, nem kis táv volt.

Persze azóta már együtt élünk. Néha felidézzük milyen is volt.

2014. szept. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hülyeség, hogy kommunikáljanak, amikor nekik tetszik? Öregem, mindjárt eldobom az agyam.... Szövegértés...
2014. szept. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszem téged sem az eszedért szeretnek! -.-'

Erre reagáltam: "az íratlan szabály szerint a férfi 3 napot vár." Ha neked sem megy, ne erőltesd a szövegértést!

2014. szept. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!