Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfiak ugye nem szeretik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak ugye nem szeretik a szende nőket?

Figyelt kérdés
Hanem a szexi démonokat... a jókislányoknak tehát semmi esélyük :-( Miért is kell a lányokat arra nevelni, hogy "jók" legyenek? És miért is ezt várja el a társadalom, mikor a férfiaknak nem ez kell?
2014. szept. 19. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De én a jó kislányokat szeretem.
2014. szept. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
De.
2014. szept. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Dehogynem, nagyonis.
2014. szept. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
El vagy tévedve kedves kérdező. "a jókislányoknak tehát semmi esélyük" Ez nem így van.
2014. szept. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 csabika1971 ***** válasza:
Ez tévedés. Nagyon is szeretjük a jó kislányokat. Csak eddig te lehet, hogy rossz helyen keresgéltél.
2014. szept. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is szende vagyok az életben vagy egy társaságban,de szexi démon az ágyban..
2014. szept. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Rosszkislány": egyéjszakás

"Jókislány": komolyabb kapcsolat

Általában szerintem így van, de javítsatok ki ha tévedek:).

2014. szept. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ellentétek vonzzák egymást.Bejönnek ők is.
2014. szept. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Legyen szende jó "kislány" az életben de egy szexi démon az ágyban....
2014. szept. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A gond általában ott kezdődik, hogy még a visszafogott, "szende" nők is képesek bezsongani és valami ritka hülyeséget csinálni, félrelépni, érzelmileg összezavarodni vagy csak túl sokat adni valamelyik barátnő véleményére. Az tehát, ha egy nő "jó", az iszonyat csalóka és csak visszás meglepetéssel jár.


Persze tisztelet az elenyésző kivételnek, de ők is inkább erősítik a szabályt semmint cáfolnák.


26/F

2014. szept. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!