Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy srác a suliból elhívott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác a suliból elhívott egy házibuliba, ahol ott kéne aludnom (azt tudom, hogy tetszem neki) akkor egyértelműen csak meg akar fektetni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 19. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez a célja
2014. szept. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagy az esélye. És szerintem mondani is fogja "igyál, tessék" szóval itatni is fog előtte.:D
2014. szept. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát nemtudom szerintem nem biztos. bár én lány vagyok, de én is voltam így és nem akartak megfektetni xdd viszont ha nem nagyon lesz ott ismerősöd én a helyedben nem mennék. úgy azért csak jobb hogy tudod, hogy valaki "vigyáz" rád:)
2014. szept. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hogy megokosodtak a tizenévesek, legalább most már a gyanú felmerül.. :))


Igen, van benne ráció, hogy ez a célja, persze 100%-ra ezt sem lehet mondani, mert minden ember más. :)

2014. szept. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 PearlDiver ***** válasza:
Nem tudunk semmit a srácról, lehet hogy teljesen tisztességes. Ezt neked kell érezned. De ha tartasz attól, hogy erőszakoskodni fog, akkor inkább ne menj. Vagy vigyél paprikaspray-t :-)
2014. szept. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

lehet csak eggyütt akar veled aludni

de ha nem bánod a szexet akkor menj bele

de ha félsz a szextől akkor ne aludj ott

2014. szept. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, én is hívtam már lányt aki tetszett ottalvós házibuliba. Semmi nem történt, jól éreztük magunkat, reggel még haza is kísértem.
2014. szept. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól, hogy ottalvós buli, még nem biztos, hogy meg akar fektetni.


Én is voltam már ottalvós buliban, mindenki kottarészeg volt, de nem fektetett meg senki! :)


Attól, hogy tetszel neki, még nem feltétlenül akar már rögtön dugni. Amúgyis, a mai tizenéves fiúk sokkal félénkebbek, mint a lányok.

2014. szept. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!