Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak a barátot keresi bennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a barátot keresi bennem vagy akar is valamit?

Figyelt kérdés
Pár hete rámirogatott egy srác aki nekem nagyon bejön. Egy nap többször is beszélgettünk es mindig ő irt. A facebbokon minden rendben megy nincs vele semmi baj de tobb het utan se akar velem talalkozni élőben pedig 10 percre lakunk egymástól. Ha en nem hozom fel a témát o soha nem hiv ki sehova. Ha élőbe meglát azt se tudja hova meneküljön, alig néz a szemembe, remeg a keze. Azert nem akar nem velem talalkozni elobe mert nem tetszek neki es csak jo bsszslgeto partner vagyok? L

2014. jún. 15. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Mert gondolom nem adtál neki elég jelet.

Te is utalhatsz rá hogy nagyon örülnél egy elhívásnak.

2014. jún. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mindeki ezt mondja hogy nem adok neki jelet. De en adok! Kedves vagyok vele, erdeklodok iranta (de csak mérsékelten) es felajanlom hogy fussunk ossze!
2014. jún. 15. 17:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerinted ha rajtad kívül mindenki azt mondja akkor nem kéne mégiscsak átgondolni a dolgot?!
2014. jún. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de nem akarok ramenos lenni. Nem leszek kur'v@ hogy ramasszak mert az nekem nem megy. Azt szeretnem ha o kozeledne. De aztmondta nekem hogy meg kell ismernem a baratait :)
2014. jún. 15. 17:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Félős típus. Te hívd el egy konkrét időpontban egy konkrét helyre.
2014. jún. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szóval ha kifejezed a vonzalmadat egy fiú felé akkor k**va vagy..


Ha ilyen éretlen vagy akkor még ne akarja kapcsolatosdit játszani. Kérlek.

2014. jún. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy a vonzalomkifejezes tesz azza. En csak azt mondom hogy szeretnem ha o lepne. En kenyelmetlenul érzem magam ha ki kell mutatnom ezeketaz erzelmeket. Volt mar kapcsolatom, ott is az exem tette meg a lepeseket felem.
2014. jún. 15. 17:16
 8/8 anonim válasza:

Szerintem csak zavarban van, mikor élőben kéne beszélgetnie veled. Nyugi, ha igazán veled akar lenni, akkor rá fogja magát szánni, hogy közelebb kerüljön hozzád. Mindenesetre ha te is zavarba jössz majd a közelében, lehet felkelted majd az érdeklődését. Lehet ugyanis, hogy attól fél, hogy majd elutasítod.

Arra visszatérve pedig, hogy talán azért nem akar élőben beszélgetni veled, mert nem tetszel neki, csak azt tudom mondani, hogy akkor meg szerinted mért írogat rád folyton? :D Mindenesetre sok sikert csajszi!

2014. jún. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!